پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ساعت ۱۴:۴۱

پیکان سخت‌ترین حریف پرسپولیس است/ بگذارید هرچقدر می‌خواهند بگویند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواس‌مان معطوف به بازی های پیش رو مخصوصا پیکان است و برای بار چندم می گویم هیچ چیز مهمتر از برد مقابل این تیم نیست.
پیکان سخت‌ترین حریف پرسپولیس است/ بگذارید هرچقدر می‌خواهند بگویند,

 تیم فوتبال پرسپولیس نخستین بازی خود پس از تعطیلی چهار ماهه رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا را امروز یکشنبه مقابل پیکان تهران برگزار می کند.

سرخپوشان پایتخت با کسب ۴۷ امتیاز تا پایان هفته بیست و یکم و فاصله ۱۰ امتیازی خود با تیم های دوم و سوم جدول، در آستانه رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی و کسب رکوردی تاریخی در لیگ برتر فوتبال ایران هستند.

سیدجلال حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص این موضوع و همچنین صحبت های بوجود آمده راجع به حمایت داوران از پرسپولیس برای رسیدن به جام، شایعه خداحافظی از فوتبال و مصدومیت برخی بازیکنان این تیم صحبت هایی را انجام داده است که نشان از انگیزه بالای کاپیتان باتجربه سرخ ها دارد.

سخت‌ترین بازی را با پیکان داریم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای گفتگویش با خبرنگار مهر درباره بازی یکشنبه این تیم با پیکان تهران گفت: ۹ بازی تا پایان لیگ برتر باقی مانده است که واقعا به چشم فینال می بینیم. من فکر می کنم سخت‌ترین بازی را با پیکان داریم. آنها کوه انگیزه اند و می خواهند برای فرار از جایگاهی که دارند امتیاز بگیرند. سخت ترین حریف ما تا پایان فصل پیکان است.

شانس داریم اما جام دستمان نیست

سیدجلال درباره شانس بالای قهرمانی پرسپولیس برای کسب چهارمین جام متوالی خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال یادآور شد: در صدر جدول هستیم اما لیگ که تمام نشده است. جام را در پایان بازی ها می دهند و الان هم جام را به دستان‌مان نداده اند. وقتی به قهرمانی نرسیده ایم پس باید همچنان بدویم و بجنگیم.

به بچه های تیم گفتم گول نخورید

وی افزود: به هم تیمی هایم هم گفتم که اصلا به حرف ها توجه نکنید و گول جایگاه فعلی را نخورید. اختلاف ۱۰ امتیازی قابل جبران است. هر چیزی امکان دارد. حالا که نتیجه لیگ برتر در اختیار خودمان است نباید به سایر تیم ها فرصت بدهیم که برای ما قهرمان را تعیین کنند.

چیزی مهم تر از پیکان نیست

مدافع پرسپولیس که تاکید زیادی روی بازی با پیکان داشت افزود: هیچ چیز برای ما مهم تر از بازی با پیکان نیست. در داخل تیم هم به این موضوع رسیده ایم. انصافا کادر فنی و بازیکنان تمرکز کافی دارند و من مطمئن هستم با چنین روحیه ای می توانیم باز هم برای بردهای متوالی تلاش کنیم.

ناراحت انصاری هستم

سیدجلال راجع به وضعیت مصدومان این تیم تصریح کرد: مشکلاتی در این بخش داریم. چند مصدوم داریم و مهدی ترابی هم که مقابل پیکان محروم است. متاسفانه محمد انصاری را که یکی از بهترین های خط دفاع بود از دست دادیم و چند ماه نمی تواند در ترکیب تیم باشد. برای او ناراحتم. محمد یکی از بازیکنان حرفه ای و با اخلاق فوتبال ایران است که امیدوارم خیلی زود به میدان بازگردد و پرسپولیس را کمک کند.

بگذارید هرچه می خواهند بگویند

کاپیتان سرخپوشان درباره صحبت هایی که دوباره به تازگی علیه حمایت داوران از پرسپولیس می شود یادآور شد: بگذارید هرچه می خواهند بگویند. فکر می کنم مزد بی حاشیه بودن خودمان را با جایگاهی که در جدول داریم گرفته ایم. اصلا نمی خواهم به این موضوعات فکر کنم. حواس‌مان معطوف به بازی های پیش روست و برای بار چندم می گویم هیچ چیزمهم تر از برد مقابل پیکان نیست.

وی ادامه داد: کار خودمان را انجام می دهیم و تا حالا فکر نمی کنم درباره تیم های دیگر اظهار نظر کرده باشیم. حالا دیگر بگذارید هرچه می خواهند بگویند. ما در زمین بازی رقابت می کنیم و کار را پیش می بریم. می دانیم دل 40 میلیون هوادار به همین پرسپولیس خوش است. برای آنها از جان و دل بازی می کنیم.

متاسفم همین!

کاپیتان پرسپولیس راجع به شایعه خداحافظی اش از فوتبال گفت: نمی دانم درباره این شایعات چه رفتاری باید داشت. من فقط تمرین می کنم و هر روز سعی می کنم بهترین باشم. برای این افراد که معلوماست چه قصدی هم دارند می گویم متاسفم همین!

شروع دوباره فوتبال به نفع همه است

سیدجلال حسینی در پایان بار دیگر راجع به شروع دوباره رقابت های لیگ برتر صحبت کرد و گفت: قطعا شروع فوتبال با رعابیت کامل پروتکل های بهداشتی می تواند نشاط را به جامعه بازگرداند و مردم را کمی از دغدغه هایشان جدا کند. همه در همین مملکت هستیم و امیدوارم همه افراد جامعه به سلامت زندگی کنند و دغدغه ها بابت بیماری کرونا باز نگردد. در طول بازی ها هم امیدواریم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث شود تا کسی از جامعه فوتبالی با بیماری روبرو نشود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک