یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ساعت ۱۲:۲۵

امروز نیازمند مجلس، دولت و مدیران انقلابی بیش از گذشته هستیم

نماینده مردم بجنورد و چند شهر خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز نیاز جمهوری اسلامی به مجلس، دولت و مدیران انقلابی بیش از پیش احساس می شود، گفت: امروزه شاهد یک بی رمقی و خستگی و بی ارادگی در مدیریت کشور هستیم و این نگرانی وجود دارد که از آرمان های نظام جمهوری اسلای پله به پله پایین بیاییم.
امروز نیازمند مجلس، دولت و مدیران انقلابی بیش از گذشته هستیم,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، سیدمحمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد و چند شهر خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان  مانه و سملقان گفت: نظام جمهوری اسلامی از دو نعمت بزرگ ولایت و مردم انقلابی برخوردار است.
وی خطاب به مسئولان و مدیران تصریح کرد: باید فرصت مدیریت را غنیمت شمرده و به مردم خدمت کنیم.
پاکمهر با تاکید بر اینکه در فرمانداری ها نباید مدیریت ها دستوری باشد، گفت: مدیران شهرستانی نیز جهت حل مشکلات و رفع محرومیت های حوزه استحفاظی خود نباید منتظر دستور مدیرکل استان بمانند بلکه باید خودشان کار را شروع کنند.
وی با اشاره به گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: بنا شده حدود دو هزار میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی به بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت سپاه داده شود.
پاکمهر با اشاره به اینکه امروز نیاز جمهوری اسلامی به مجلس، دولت و مدیران انقلابی بیش از پیش احساس می شود، اظهار کرد: امروزه شاهد یک بی رمقی و خستگی و بی ارادگی در مدیریت کشور هستیم و این نگرانی وجود دارد که از آرمان های نظام جمهوری اسلای پله به پله پایین بیاییم.
وی با ابراز گلایه نسبت به کمبود بودجه خراسان شمالی نسبت به استان های دیگر، گفت: مواردی از قبیل فاز دو پتروشیمی، راه آهن، پالایشگاه کالیمانی، جاده گلستان و برخی پروژه های دیگر استان بخاطر نبود اعتبار، بر روی زمین باقی مانده است.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نیروهای متخصصِ جهادی و بسیجی در مناطق محروم کشور، اظهار کرد: راه برون رفت از مشکلات کشور این است که  مدیران دولتی نیز با همین نگاه جهادی خدمت کنند.
وی با بیان اینکه معنای نگاه انقلابی، تبدیل کردن تهدیدها به فرصت است، ادامه داد: با نگاه به خارج و دل بستن به برجام، مشکلات کشور حل نخواهد شد.
پاکمهر در پایان با تاکید بر اینکه نباید تحریم های نفتیِ دشمن، ما را مجبور به عقب گرد کند، گفت: نگاه انقلابی یعنی نفتکش های ما را با اقتدار به بیخ گوش آمریکا یعنی ونزوئلا بفرستیم و دشمن جرأت تعرض به آن را نداشته باشد.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک