پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ساعت ۱۴:۱۸

آغاز آسفالت معابر خاکی شهرک فرهنگیان بجنورد

شهردار بجنورد از آغاز اسفالت معابر خاکی شهرک فرهنگیان خبرداد و گفت: ۳۰ هزار متر مربع از معابر خاکی شهرک فرهنگیان آسفالت می شود.
آغاز آسفالت معابر خاکی شهرک فرهنگیان بجنورد,

 هادی زارعی، شهردار بجنورد در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: همزمان با آسفالت معابر شهرک فرهنگیان محله بر بر قلعه (صادقیه )نیز با همین متراژ آسفالت می شود.

زارعی افزود: سیاسیت شهرداری بجنورد در مرحله اول  آسفالت معابر خاکی با اولویت محلات کم برخوردار شهر است.

وی اظهار کرد؛ طی چند ماه گذشته عملیات عمرانی آسفالت معابر بلوار امام رضا(ع)، امام خمینی شرقی(ره) چهار راه شهید فهمیده و حدفاصل میدان قائم و بهداری و...  انجام شده و لکه گیری شهر نیز به طور گسترده  در محلات حر، کلاته اورین، طالقانی ،بهزیستی ، گلستان و در سایر نقاط شهر  در  در حال انجام است.

 زارعی اظهار کرد: هم اینک  6 اکیپ در سطح شهر، نسبت به ترمیم و آسفالت معابر شهر مشغول هستند. 

شهردار بجنورد گفت: امسال 170 میلیارد ریال اعتبار به آسفالت معابر مرکز استان اختصاص یافته است که 60 میلیارد ریال از این رقم، به خرید قیر اختصاص می یابد.

وی گفت: عملیات گسترده ای از مرمت و لکه گیری و زیرسازی را در دستور کار داریم و به دلیل اقدام همزمان ما در رفع عیوب زیرسازی، گاهی زمان مرمت آسفالت به طول می کشد که ازشهروندان صبورباشند .

وی افزود: از ابتدای امسال، کار ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر در دستور کار بوده است و اقدامات در حال انجام است اما سطح آسفالت معابر در حدی نامناسب است که اقدامات انجام شده محسوس نیست.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک