سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ساعت ۱۲:۱۲

کشف بیش از سه هزار سیگار قاچاق در شیروان

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از کشف سه هزار و 320 نخ سیگار قاچاق و 30 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
کشف بیش از سه هزار سیگار قاچاق در شیروان,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شیروان، سرهنگ مسعود وحیدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با ورود کالای قاچاق و توزیع آن در سطح شهرستان ماموران کلانتری 12 شیروان پس از هماهنگی قضایی از دو واحدهاي صنفي سوپرمارکت سطح شهرستان بازدید کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران در بازدید از واحد صنفی سوپر مارکت تعداد 166 بسته انواع سیگار قاچاق به تعداد سه هزار و 320 نخ و همچنین 30 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه دو نفر متهم دستگیر شدند خاطر نشان کرد: متهمان به همراه پرونده متشكله و اقلام مكشوفه جهت سيرمراحل قانوني به مقام قضایی معرفي شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان تشديد مبارزه با قاچاق کالا را از اولویت نيروي انتظامي بر شمرد و از شهروندان خواست تا هرگونه خبری در این خصوص را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک