جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۲:۳۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۲۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۲:۲۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ساعت ۱۴:۴۲

با گذشت ۸ سال پروژه احداث ساختمان پزشکی قانونی جاجرم همچنان متوقف است

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت: با توجه به گذشت هشت سال از زمان احداث اما همچنان عملیات احداث ساختمان پزشکی قانونی شهرستان های شیروان و جاجرم متوقف شده است.
با گذشت 8 سال پروژه احداث ساختمان پزشکی قانونی جاجرم همچنان متوقف است,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم محمدزاده در گفت وگو با ایسنا اظهارکرد: پیشرفت فیزیکی پروژه های شیروان و جاجرم بین ۶۰ تا ۷۰ درصد بوده اما همچنان تکمیل نشده است.

وی با بیان اینکه این پروژه ها به علت عدم تخصیص اعتبار همچنان باقی مانده اند، افزود: براساس برآورد باید برای تکمیل این طرح ها ۱۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شود که طی رایزنی با فرمانداران مقرر شد این پروژه ها در اولویت کار قرار گیرند.

محمدزاده با اشاره به سفر رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به استان، یادآورشد: در این سفر تفاهم نامه ای با استانداری منعقد شده که طی سه سال با اختصاص ۱۱ میلیارد تومان نیازهای ساختمان و ابنیه استان مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: در قالب این مهم مواد مصرفی سالن تشریح، تامین بخشی از نیازهای فناوری اطلاعات استان و همچنین راه اندازی سردخانه این مجموعه انجام شد.

محمدزاده با اشاره به اینکه شبکه فناوری اطلاعات را گسترش داده و به شبکه دولت متصل کرده ایم و هم اکنون زیرساخت های لازم مهیا است، گفت: اما متاسفانه همه کلانتری ها زیرساخت لازم را ندارند تا مکاتبات لازم با پزشکی قانونی از طریق الکترونیکی انجام شود تا هزینه های مردم در بخش های گونانگون کاهش یابد و همچنین امکان جعل گواهی ها به صفر برسد.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک