یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ساعت ۱۵:۱۹
امام جمعه سنخواست:

مبارزه با فساد قاطعانه و بدون ملاحظه باشد

امام جمعه شهر سنخواست گفت: مبارزه با فساد اگر با قاطعیت و سرعت و دقت انجام شود موجب می شود رضایتمندی و اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضا افزایش پیدا کند و نشاط عمومی در جامعه جریان پیدا کند.
مبارزه با فساد قاطعانه و بدون ملاحظه باشد,

به گزارش پایگاه خبری جاجرمامام جمعه بخش سنخواست در خطبه های این هفته شهر سنخواست  گفت: مبارزه با فساد قاطعانه و بدون ملاحظه باشد و با سرعت و با دقت به اوج خود برسد.

حجت الاسلام علیزاده درادامه افزود: مبارزه با فساد اگر با قاطعیت و سرعت و دقت انجام شود موجب می شود رضایتمندی و اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضا افزایش پیدا کند و نشاط عمومی در جامعه جریان پیدا کند.
 وی گفت: مواجهه قاطعانه با فساد و بدون ملاحظه وحشت واقعی را در دل مفسدان کوچک و بزرگ می اندازد و میزان فساد را کاهش می دهد  .


خطیب جمعه سنخواست در ادامه به مناسبت چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها و دهیاریها ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های  مجاهدان عرصه خدمات رسانی شهری و روستایی گفت: مردم ما از شهرداری و دهیاریها در سطح بخش عمران و آبادی و زیبا سازی شهر و روستا را مطالبه دارند.

  وی افزود: مردم  توقع دارند شهر و روستای شان نسبت به دیروز آبادتر و زیباتر باشد این مطالبه مردمی با کار و تلاش مضاعف دست یافتنی است .

حجت الاسلام علیزاده ضمن درخواست رعایت ملاحظات بهداشتی از مردم از مسئولین خواست: که معابر و خیابانها و اماکن عمومی را ضد عفونی کنند تا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری شود.

 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک