پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۹۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ساعت ۱۳:۵

مخالفت فرماندار شیروان با جانمایی زمین اقدام ملی مسکن شیروان

فرماندار شهرستان شیروان گفت: زمینی که برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر شیروان جانمایی شده است به لحاظ فنی و کارشناسی همچنین ملاحظات اجتماعی مورد نقد است و تقاضا تجدید نظر برای انتخاب آن را داریم.
مخالفت فرماندار شیروان با جانمایی زمین اقدام ملی مسکن شیروان ,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، امین رضا مرآتی، فرماندار شهرستان شیروان در جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: در سال 88 برای اجرای طرح مسکن مهر شهر شیروان زمینی که جانمایی شد یک تصمیم اشتباهی بود که گرفته شد.

مرآتی تصریح کرد: جانمایی انجام شده بابت این طرح از لحاظ فنی و مهندسی همچنین به لحاظ ملاحظات اجتماعی یک خطای بزرگی بود که با وجود گذشت 10 سال هنوز گرفتار پیامدهای آن تصمیم هستیم.

وی همچنین به طرح اقدام ملی مسکن نیز اشاره کرد و گفت: زمینی که برای اجرای این طرح در شهر شیروان جانمایی شده است به لحاظ فنی و کارشناسی همچنین ملاحظات اجتماعی مورد نقد است.

وی خواستار شد: در زمینه زمین جانمایی شده برای اجرای این طرح در شهر شیروان تجدید نظر انجام شود و درصورتیکه درباره جانمایی زمین به منظور اجرای پروژه های مسکن اشتباهی صورت گیرد درآینده پیامدهای پرهزینه ای باید پرداخت.

این مقام مسئول گفت: بنده این دغدغه به اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام کرده ام و به طور رسمی با جانمایی انجام شده برای اجرای این طرح در شهر شیروان مخالفت کرده ام و در این زمینه دلایل را ارائه داده ام.

وی افزود: مخالفت با زمین جانمایی شده برای طرح اقدام ملی مسکن در شیروان را نیز به اطلاع رسانی اعضای شورای تامین شهرستان شیروان اعلام کرده ام و در این زمینه خواستار تجدید نظر شده ام.

مرآتی خاطر نشان کرد: در شهر شیروان زمین های مناسب تری وجود دارد که از تصمیم گیران تقاضا دارم وضعیت این زمین ها را برای طرح اقدام ملی مسکن بررسی کنند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک