شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۱:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۷ - اذان مغرب:۱۹:۵۳:۵۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ساعت ۱۰:۳۰

پلمب ۳۵ آرایشگاه زنانه و مردانه در شیروان

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: در سه ماه نخست امسال، ۳۵ آرایشگاه زنانه و مردانه این شهرستان خراسان شمالی به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی طبق دستور قضایی پلمب شد.
پلمب ۳۵ آرایشگاه زنانه و مردانه در شیروان ,

به گزارش پایگاه خبری شیروان به نقل از ایرنا دکتر سیده معصومه هاشمی اظهار داشت: همچنین در این مدت از ۱۹۶ آرایشگاه مردانه و زنانه بازدید به عمل آمد که ۵۶ مورد تذکر لازم به صاحبان این واحدها داده شد.

وی گفت: به منظور مصون ماندن از ابتلا به بیماری کرونا باید تمامی شهروندان‌ در مراجعه به اماکن عمومی وسایل حفاظت فردی را به همراه داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 هاشمی افزود: در راستای اجرام گام دوم مقابله با کووید -۱۹ و الزام رعایت کامل پروتکل‌های های بهداشتی در آرایشگاه‌های زنانه و مردانه به جهت حساسیت شغلی و ریسک بالای افزایش مواجهات و افزایش احتمال انتقال بیماری در این صنف، بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای به صورت روزانه با بازدید از این اماکن با هرگونه تخلف بهداشتی برابر با قانون برخورد می کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: علیرغم همه هشدارهایی که توسط کادر بهداشتی، درمانی به مردم داده شده است شاهد رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط همشهریان و صنوف هستیم.

هاشمی افزود: افزایش تعداد افراد مبتلا به کرونا، تعداد موارد بستری و فوتی، بروز بیماری با شدت بالا در مبتلایان و افزایش موارد شدید در افراد با سن پایین تر حاکی از این مساله است که بیماری نه تنها ضعیف نشده بلکه موج شدیدتری ایجاد کرده است.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک