شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۱:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۷ - اذان مغرب:۱۹:۵۳:۵۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ساعت ۱۵:۵۵

آرامش و امنیت در گرو اقتدار پلیس است

امام جمعه شهرستان اسفراین در جمع فرماندهی و کارکنان انتظامی آرامش و امنیت را درگرو اقتدار پلیس دانست.
آرامش و امنیت در گرو اقتدار پلیس است,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهرآیین ، "حجت الاسلام محمدیان " در دیدار با فرمانده  و کارکنان انتظامی شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید خدمت سرهنگ جاوید مهری گفت: آرامش وامنیت در سایه اقتدار پلیس در جامعه به وجود می آید . 
وی با اشاره به اینکه همواره این نیروی انقلابی همراه مردم بوده و مردم عزیز نیز به این نیرو اعتماد دارند افزود: تداوم این اعتماد فقط با کار و تلاش شبانه روزی به سرانجام  خواهد رسید . 
نماینده ولی فقیه در شهرستان اسفراین حجت الاسلام محمدیان اظهار داشت: با توجه به اقدامات بسیار خوبی که نیروی انتظامی در حوزه امنیت و آرامش در سطح جامعه انجام می دهد لذا می توان این نیرو را یک نیروی انقلابی و پیرو خط امام دانست . 
سرهنگ یگانه پور فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء علی الخصوص شهید خدمت سرهنگ جاوید مهری گفت : نیروی انتظامی با پشتوانه مردمی و رویکرد جامعه محوری خود بر این اعتقاد است که پلیس برای مردم و در خدمت مردم است و با همکاری و مشارکت مردم می کوشد پاسخگوی نیازهای امنیتی و انتظامی آحاد مختلف مردم باشد .

 

انتهای پیام /حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک