شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۱:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۷ - اذان مغرب:۱۹:۵۳:۵۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ساعت ۸:۲۷
دبیر کمیته اجتماعی- انتظامی ستاد ملی کرونا:

خبر اعمال برخی محدودیت های تردد در سطح کشور درپی شیوع کرونا کذب است

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستادملی کرونا درباره خبر کذب اعمال برخی محدودیت های تردد در سطح کشور درپی شیوع کرونا از سوی کمیته انتظامی ستادملی کرونا توضیحاتی را ارائه کرد.
خبر اعمال برخی محدودیت های تردد در سطح کشور درپی شیوع کرونا کذب است,

حسین قاسمی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر کذب بودن خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اعمال برخی محدودیت های تردد در سطح کشور درپی شیوع کرونا از سوی کمیته انتظامی ستادملی کرونا گفت: خبری که در فضای مجازی دست به دست می شود در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی 7 فروردین ماه سال جاری ابلاغ شد و از 8 فروردین اجرایی و مصادیق ان نیز مربوط به همان زمان است و به ایام فعلی مربوط نیست.
وی افزود: مشخص نیست چه افرادی با چه نیتی دست به انتشار دوباره این خبر زده‌اند لذا آنچه که به عنوان خبر اعمال محدودیت ها در سطح شهرهای کشور در فضای مجازی دست به دست می شود از اساس کذب است و مربوط به زمانی است که قرار بود طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروردین ماه اجرایی شود.
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستادملی کرونا در پاسخ به سوالی درباره مصوبه جدید این کمیته نیز گفت: برای استان هایی که شهرهای قرمز داشتند یکسری محدودیت ها از 14 تیرماه ابلاغ و اجرایی شده است؛ مدت این محدودیت ها در مرحله اول یک هفته بوده که  با درخواست استانداران برای یک هفته دیگر تمدید شده است.

وی ادامه داد: عدم فعالیت باشگاه های ورزشی، استخرها، نمازجمعه، عدم برگزاری همایش و مراسم های مذهبی، اجتماعی، فرهنگی، عدم فعالیت آموزشگاه ها، کتابخانه ها، مدارس شبانه روزی، دانشگاه ها، سینما، تئاتر، موزه و باغ موزه که محل تجمع و تراکم جمعیت می شوند در شهرهای قرمز از مصادیق این مصوبه جدید بوده است که مشمول این محدودیت‌ها می‌شوند.
انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک