پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۰:۱۳

کارکنان ادارات ماسک را پوشش رسمی تلقی کنند/ راه های مانه و سملقان۱۵ درصد از میانگین کشوری عقب است

فرماندار مانه و سملقان با بیان اینکه وضعیت شهرستان در حوزه راه ۱۵ درصد از میانگین کشوری عقب تر است، گفت: باید توسعه نامتوازنی که در سالهای گذشته در شهرستان بوجود آمده را جبران کنیم.
کارکنان ادارات ماسک را پوشش رسمی تلقی کنند/ راه های مانه و سملقان۱۵ درصد از میانگین کشوری عقب است,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، محمودرضا معموری فرماندار مانه و سملقان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به موج دوم شیوع ویروس کرونا، گفت: کارمندان ادارات و دستگاه ها موظف هستند تا بهبود شرایط سلامت جامعه، ماسک را به عنوان یک پوشش رسمی استفاده نمایند.

وی با تاکید بر اینکه باید از ورود ارباب رجوع بدون ماسک به ادارات جلوگیری شود، افزود: در صورت لزوم، حتی باید از ارائه خدمات به افرادی که فاقد ماسک هستن خودداری شود.

معموری با اشاره به نکات مطرح شده توسط دستگاه های مختلف شهرستان در خصوص جذب اعتبارات خسارات سیل در حوزه ملی و استانی برای پروژه های شهرستان، اظهار کرد: مدیران شهرستانی به هیچ وجه منتظر اعتبارات اندک شهرستانی نمانند.

فرماندار مانه و سملقان با اشاره به اینکه پیشرفت شهرستان در حوزه راه حدود ۱۵ درصد از میانگین کشوری عقب تر است،  اظهار کرد: باید توسعه نامتوازنی که در سالهای گذشته در شهرستان بخصوص در حوزه راه بوجود آمده را جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید کلیه فعالیت های مدیران در خصوص جذب اعتبار با هماهنگی کمیته برنامه ریزی باشد، گفت: هر اعتباری که بخواهد از کانال های کمک غیر دولتی از قبیل بنیاد مستضعفان و بسیج سازندگی وارد دستگاههای اجرایی شهرستان بشود باید از مجرای کمیته برنامه ریزی شهرستان عبور کند.

معموری در پایان با تاکید بر اینکه مدیران شهرستانی برای جذب اعتبارات ملی باید با رده استانی خود هماهنگ باشند، گفت: بنده به عنوان فرماندار، مدیری را همراه خودم می دانم که بتواند حق شهرستان را در سطح ملی برای جبران عقب ماندگی چندساله شهرستان بگیرد.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک