یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ساعت ۲:۴۹
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:

رزمایش کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر برگزار می شود

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با بیان اینکه دومین رزمایش بزرگ کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر اجرا خواهد شد ابراز داشت: در مرحله اول این رزمایش 400 بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 2 میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
رزمایش کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر برگزار می شود,

سرگرد پاسدار اسماعیل محمدنیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم، در خصوص برگزاری رزمایش کمک مومنانه گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ فرمانده کل سپاه پاسداران در راستای ادامه رزمایش کمک مومنانه این طرح در سه مرحله اجرا شود.

وی با بیان اینکه مرحله اول این طرح از عید قربان تا عید غدیر اجرا خواهد شد ابراز داشت: در این مرحله اول این رزمایش 400 بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 2 میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

سرگرد محمدنیا ابراز داشت: همچنین در این ایام خجسته با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) 8 فقره کمک جهیزیه به نوعروسان اهدا می شود.

وی افزود: در این دهه اعزام گروه های جهادی برای کمک به محرومین را خواهیم داشت و همینطور 2 تا 3 هزار پرس غذای گرم در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم ضمن تقدیر از تمام امت حزب الله و مومن شهرستان که در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه تمام و کمال پای کار بودند ابراز داشت: مردم عزیز شهرستان می توانند کمک های خداپسندانه خود را به پایگاه های بسیج و ناحیه مقاومت بسیج اهدا کنند تا در حوزه کمک به محرومین ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک