یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ساعت ۱۱:۴۷

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سپاه جوادالائمه خراسان شمالی و اداره ‌کل زندان‌ها

تفاهم‌نامه همکاری بین سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی و اداره‌کل زندان‌هاى استان منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سپاه جوادالائمه خراسان شمالی و اداره ‌کل زندان‌ها,

به گزارش عصر اترک، سردار ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در آیین انعقاد این تفاهم نامه گفت: بسیج لباس خدمت در حوزه های مختلف بر تن کرده تا بنا به نیاز جامعه خدمات متناسب ارائه کند.

سردار چمن انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی برای زندانیان و خانواده های آنان برای بهره مندی از خدمات اقشار تخصصی بسیج عنوان و اظهار کرد: انعقاد این تفاهم نامه مقدمه ارزشمندی برای توسعه و استفاده از ظرفیت بسیج است.

وی افزود: در این راستا برآنیم که تا ارائه اقدامات فرهنگی، تربیتی، سیاسی و اجتماعی به زندانیان در زمان بازگشت آنان به جامعه نیز مستمر باشد.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی تاکید کرد: ظرفیت ارائه خدمات تخصصی بسیج به مددجویان زندان های استان در تمام شهرستان های استان وجود دارد.

سردار چمن اشتغال و مسکن را از اولویت های ارائه خدمات برشمرد و خاطرنشان کرد: بسیج آماده خدمات رسانی تخصصی در این حوزه ها به منظور کاهش آسیب های اجتماعی است.

 

استفاده از ظرفیت گروه های جهادی برای کاهش مشکلات زندانیان

مجتبی محمدی، مدیر کل زندان های خراسان شمالی نیز در این آیین گفت:  در سطح زندان های استان در تلاش هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی در راستای کمک به آقشار آسیب پذیر جامعه و زندانیان خدماتی ارائه کنیم.

محمدی با تاکید بر اینکه جز با تفکر جهادی امکان پیشبرد اهداف وجود نخواهد داشت، اظهار داشت: طی جلساتی با سپاه جوادالائمه استان، بنا بر این شد که از ظرفیت گروه های جهادی و بسیجی برای کاهش مشکلات زندانیان و بازگشت آبرومندانه آنان به خانواده و جامعه استفاده کنیم.

وی افزود : در همین رستا در زندان های بجنورد و اسفراین از ظرفیت گروه های جهادی بسیج در حوزه های پزشکی و ارائه خدمات مشاوره حقوقی استفاده شده است.

وی گفت: خانواده زندانیان در معرض بیشترین آسیب قرار دارند و در همین راستا تحصیل فرزندان زندانیان و تامین سرپناه برای خانواده مدد جویان از اولویت های این اداره کل است.


آمادگی اقشار 22 گانه بسیج برای خدمات رسانی به جامعه

جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در امور اقشار نیز در این آیین گفت: مجموعه بسیج در قالب 22 قشر سازماندهی شده آماده ارائه خدمات تخصصی به اقشار مختلف جامعه است.

عین اله حاتمی اظهار داشت: در همین راستا تفاهم نامه های همکاری با دستگاه های مختلف منعقد شده است.

وی افزود: تفاهم نامه منعقد شده بین سپاه استان و اداره کل زندان های خراسان شمالی در پنج سرفصل، پزشکی، حقوقی و مشاوره، فرهنگی و خدمات رسانی و اشتغال و کارآفرینی است.

حاتمی خاطرنشان کرد: تاکنون خدمات پزشکی و دندانپزشکی و ارائه خدمات مشاوره حقوقی در زندان های بجنورد و اسفراین ارائه شده است.

انتهای پیام/گ

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک