جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۵:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۱۰ - اذان مغرب:۱۷:۵۱:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ساعت ۱۸:۳۶

کلیه مسیرها و راههای دسترسی روستاهای بخش قوشخانه بازگشایی شد

فرماندار شیروان گفت: کلیه مسیرها و راههای ارتباطی روستاهای بخش قوشخانه شیروان که بر اثر باران و سیل بسته و خراب شده بودند، بازگشایی شد.
کلیه مسیرها و راههای دسترسی روستاهای بخش قوشخانه بازگشایی شد,

به گزارش پایگاه خبری شیروان امین رضا مراتی با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در تعدادی روستاهای بخش قوشخانه شیروان اظهار داشت: بلافاصله بعد از وقوع سیل، اعضای ستادمدیریت بحران شهرستان با محوریت بخشداری، راهداری، آب فاضلاب و هلال احمر و همراهی بنیاد مسکن به منطقه اعزام شدند.

مرآتی افزود: در جریان‌سیل روزهای گذشته راه دسترسی، آب، برق و گاز بیش از ۲۰ روستا قطع شده بود که با اقدامات و تلاش‌های بی وقفه دستگاههای خدمت رسان موارد فوق برطرف و فقط مشکل آب شرب و گاز دو روستا همچنان قطع می باشد که اعضای ستاد مدیریت بحران در حال تلاش برای رفع مشکل هستند.

وی با اشاره به خسارت وارده سیل به راه های روستایی و زمین های زراعی و باغات این‌منطقه گفت: اکیپ های کارشناسان راهداری و جهاد و ادارات مربوطه در حال ارزیابی میزان خسارت های وارده هستند.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک