چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۵۴:۲۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۰۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۰:۴۷

۱۳ هزار داروخانه کشور درگیر کرونا هستند/ فوت ۸ داروساز

رئیس انجمن داروسازان ایران، از فوت ۸ داروساز به علت ابتلا به کرونا خبر داد.
۱۳ هزار داروخانه کشور درگیر کرونا هستند/ فوت ۸ داروساز,

محمدباقر ضیا، روز چهارشنبه در چهل و دومین همایش ملی روز داروسازی ایران گفت: هر ساله در روز ۵ شهریور روز داروساز مراسم باشکوهی از طرف انجمن داروسازان برگزار می‌شد که در سال جاری متأسفانه به دلیل شیوع کرونا و همچنین مقارن شدن با ماه محرم هیچ گونه مراسمی نخواهیم داشت.

وی با بیان این مطلب که در ۱۳ هزار داروخانه سراسر کشور داروسازان در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند اظهار داشت: متأسفانه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا ۸ داروساز در کشور جان خود را از دست داده‌اند که این ضایعه بزرگ را به جامعه داروسازی و خانواده‌هایشان تسلیت عرض می‌کنم.

ضیا در ادامه افزود: انجمن داروسازان ایران برنامه‌های متعددی برای ارتقا خدمات داروسازان در سطح خدماتی برنامه‌ریزی کرده و با حمایت سازمان غذا و دارو سعی کرده این برنامه‌ها را گام به گام به جلو ببرد ولی باید برای موفقیت در هر برنامه‌ای باید حمایت‌های لازم از طرف سازمان‌های مرتبط صورت گیرد.

رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: متأسفانه شرایط به گونه‌ای پیش رفته که خدمات ارزشمند داروسازان در داروخانه به خوبی دیده نشده و ما در این زمینه تلاش می‌کنیم با عهد و میثاقی که با داروسازان در وفاداری و خدمات رسانی به مردم به نحو احسن صورت گیرد.

وی افزود: تمامی داروسازان در عرصه‌ها و سطوح مختلف خدمات ارزشمندی داشته‌اند که باید از همه این تلاشگران حوزه سلامت قدردانی به عمل آید و ما در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد و معتقدم ارزشیابی و ارزیابی در این زمینه بسیار مؤثر خواهد بود.

ضیا از دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم که به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و برای نخستین بار در کشور برگزار شده است، تقدیر کرد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک