ایسنا/مازندران معاون درمان وزارت بهداشت گفت: کودکان می توانند یکی از ناقلین ویروس کرونا به بزرگسالان باشند." /> پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۷:۲۸ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۳۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۶:۴۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۱۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ساعت ۹:۴۷
معاون درمان وزارت بهداشت مطرح کرد

کودکان ناقلین کرونا به بزرگسالان

ایسنا/مازندران معاون درمان وزارت بهداشت گفت: کودکان می توانند یکی از ناقلین ویروس کرونا به بزرگسالان باشند.
کودکان ناقلین کرونا به بزرگسالان,

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پرشکی مازندران، قاسم جان بابایی در جلسه مدیریت بحران استان مازندران با بیان اینکه  ویروس کرونا متمایز از ویروس های دیگر است و بسیار پیچیده عمل می کند، اظهار کرد: درمان  این ویروس، به صورت حمایتی،مراقبت از خود و تشخیص به موقع است.

وی با بیان اینکه در فعلا در مورد واکسن نباید نقطه امیدی داشته باشیم، تصریح کرد: چراکه بسیاری از کشورها نگاه اقتصادی به این موضوع دارند، باید بدانیم که با کارهای پیشگیری و مراقبتی می توانیم در راستای مدیریت ویروس عمل کنیم.

معاون درمان وزارت بهداشت تصریح کرد: در خصوص کودکان نیز باید این نکته را بگویم که ابتلای گروه‌های سنی پایین در حال افزایش است و کودکان می‌توانند ناقلین کرونا به بزرگسالان باشند.

وی افزود: هرچند در کشور شاهد روند کاهشی ویروس بودیم اما متاسفانه مسافرت ها و بعضا برخی تجمع ها موجب شد تا این ویروس در سطح کشور بار دیگر به صورت صعودی عمل کند.

جان بابایی  تصریح کرد:یکی از مشکلات ما دیر مراجعه کردن افراد مبتلا به کرونا به مراکز درمانی است  و باید بدانیم که تشخیص سریع یکی از مسائل مهم در این ویروس است.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک