چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۱۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ساعت ۲۳:۱۳

جزئیاتی از دیدار دوستانه ایران و مالی/ تیم ملی فوتبال به ترکیه می‌رود

تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است دیدار دوستانه‌ای را با تیم ملی مالی برگزار کند که هماهنگی‌های نهایی برای انجام آن به‌زودی صورت می‌گیرد.
جزئیاتی از دیدار دوستانه ایران و مالی/ تیم ملی فوتبال به ترکیه می‌رود,
 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از مدت‌ها و نزدیک به یک سال که از آخرین اردوی تیم ملی برای دیدار با عراق می‌گذرد و کرونا باعث لغو بازی‌ها و اردوهای تیم ملی شد، تیم ملی فوتبال با برگزاری دو دیدار دوستانه تشکیل اردو خواهد داد.

این اردو در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود و کادر فنی تیم ملی در انتظار پایان لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت نمایندگان ایران از قطر است. در این اردو تیم ملی یک دیدار دوستانه مقابل ازبکستان انجام خواهد داد که این دیدار 17 مهر ماه در تاشکند برگزار می‌شود. از همین رو تیم ملی فوتبال کشورمان 15 مهر ماه با پرواز اختصاصی و همراه با تیم ملی فوتسال راهی تاشکند خواهد شد تا تیم ملی فوتسال دو کشور نیز دو دیدار دوستانه با یکدیگر برگزار کنند.

سپس، تیم ملی فوتبال یک دیدار دوستانه دیگر خواهد داشت که هماهنگی‌های لازم برای انجام آن در حال صورت گرفتن است. این دیدار دوستانه قرار است با تیم ملی مالی برگزار شود که محل برگزاری آن کشور ترکیه خواهد بود.

فدراسیون فوتبال هماهنگی‌های برگزاری این دیدار دوستانه را با فدراسیون فوتبال مالی برای تاریخ 21 مهر ماه انجام داده و در حال حاضر هماهنگی‌های نهایی درباره شرایط برگزاری بازی در کشور ترکیه در حال انجام است. سپس برگزاری این بازی به صورت رسمی از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

برای این دیدار نیز، ملی‌پوشان کشورمان پس از برگزاری دیدار با ازبکستان با پرواز اختصاصی از تاشکند به تهران بازمی‌گردند و سپس بلافاصله راهی ترکیه خواهند شد. قرار است در هر دو دیدار، تمام لژیونرهای دعوت شده به اردو، تیم ملی را همراهی کنند. این اولین اردویی است که دراگان اسکوچیچ پس از هشت ماه از انتخابش به‌عنوان سرمربی تیم ملی، برگزار می‌کند.

انتهای پیام/
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک