سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ساعت ۱۶:۱۳

ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام امضا شد.
ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد,

مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن و محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی گفت: ساخت ۲ هزار واحد مسکن نیازمندان با همکاری کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه امروز در استان ایلام آغاز می‌شود. وی ادامه داد: همچنین عملیات احداث ۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان در شهر ایلام با همکاری سازمان برنامه و بودجه و استانداری ایلام پیش‌بینی شده است.

وی تاکید کرد: زمین این طرح از سوی استانداری تأمین می‌شود و منابع ساخت از طریق سازمان برنامه و بودجه و تسهیلات قرض‌الحسنه تأمین می‌شود و تا سال آینده در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

بختیاری راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت را از جمله برنامه‌های این نهاد برای ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان دانست و خاطرنشان کرد: در مناطقی که از نظر اقلیمی ۲۳۰ روز آفتابی دارند، پنل برای تولید و فروش برق خورشیدی در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد که در همین راستا ۳۰۰ نیروگاه خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت در ایلام راه‌اندازی خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک