سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۱۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ساعت ۸:۱۴

تعطیلی تفرجگاه ها در صورت عدم رعایت پروتکل ها

گرگان- استاندار گلستان گفت: اگر مردم به تذکرات مسئولان در رعایت پروتکل ها در تفرجگاه ها توجه نکنند، این مراکز بسته خواهند شد.
تعطیلی تفرجگاه ها در صورت عدم رعایت پروتکل ها,

 هادی حق شناس بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله از کرونا اظهارکرد: تعداد شهرستان های سفید استان از دو به پنج شهرستان رسیده و اگر مردم پروتکل ها را رعایت کنند استانی در وضعیت سفید خواهیم بود.

وی با بیان اینکه وضعیت استان ۱.۳۸ بیمار در هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت است، افزود: در جلسه مصوب شد که هلال احمر، علوم پزشکی، فرمانداری ها و شهرداری ها وضعیت رعایت پروتکل ها را به مردم در تفرجگاه‌ها تذکر دهند و اگر این هفته پروتکل ها رعایت شد تفرجگاه‌ها در هفته های بعد باز خواهد بود در غیر این صورت تصمیم گیری سخت گیرانه ای را برای بستن تفرجگاه‌ها خواهیم گرفت.

طبق گفته استاندار گلستان اماکنی برای نشستن توسط شهرداری ها نشانه گذاری شده و نیروهای هلال احمر هم در فاصله های مشخص حضور دارند و در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی نیروی انتظامی خودروها را جریمه خواهد کرد.

حق‌شناس با اشاره به باز شدن مدارس، ادامه داد: بیش از ۵۰ درصد مدارس توسط نیروهای بهداشت بازدید شد که پروتکل ها در اکثر آنها رعایت شده است.

وی توضیح داد: در فصل زمستان آنفلوانزای فصلی را در پیش داریم و بنابراین اگر می‌خواهیم مشکلات کمتری را شاهد باشیم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

استاندار گلستان بیان کرد: در برخی از استان‌ها موج سوم کرونا شروع شده اما در گلستان در اواخر پیک اول هستیم و امیدواریم که با رعایت مردم شاهد مشاهده پیک سوم نباشیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک