سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۱۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ساعت ۱۳:۱۰

سخنگوی نیروهای مسلح در گفت‌وگو با تسنیم: در تولید سلاح به هیچ کشوری وابسته نیستیم

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان از دلایل نام‌گذاری موشک‌های حاج قاسم و ابومهدی پرده برداشت و گفت: در تولید سلاح به هیچ کشوری وابسته نیستیم.
سخنگوی نیروهای مسلح در گفت‌وگو با تسنیم: در تولید سلاح به هیچ کشوری وابسته نیستیم,
سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی با اشاره به توانمندی صنعت دفاعی در تولید انواع تجهیزات دفاعی اظهار داشت: همانطور که همگان دیدیم در امسال و سالروز صنعت دفاعی، متخصصان صنعت دفاعی ‌از دو موشک جدید رونمایی کردند.

وی با اشاره به نامگذاری این دو موشک به نام‌های "حاج قاسم" و "ابومهدی" افزود: ‌نامگذاری این موشک‌ها به نام حاج قاسم و ابومهدی بیش از خود موشک‌ها جلب توجه کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تلاش‌ها‌ی استکبار به رهبری آمریکا برای تمدید طرح تحریم تسلیحاتی  ایران تصریح کرد: ‌هر چند این طرح نیز مانند دیگر توطئه‌های شکست خورد، اما ‌به دنیا ثابت کردیم که  به هیچ کشوری وابسته نیستیم که بخواهیم دستمان را  به سمت آنها دراز کنیم.

سردار شکارچی بیان کرد: سال‌ها‌ست که به برکت خون شهدا، قرآن و برکت رهبری هوشمند انقلاب روی پای خود ایستاده‌ایم و هر سلاحی برای حفاظت از اسلام، کشور و انقلابمان نیاز داشته باشیم تولید می‌کنیم.

سخنگوی نیروهای مسلح عنوان کرد: شهید سلیمانی، شهید ابومهدی و همه شهدایی که در راه انقلاب، ولایت، قرآن و اهل بیت به شهادت رسیده‌اند راهشان ادامه خواهد داشت و ما همچنان بر دشمنان انقلاب اسلامی می‌تازیم؛ ‌پیام نامگذاری این دو موشک نیز همین است.

سردار شکارچی با بیان اینکه ‌مکتب شهید سلیمانی و ابومهدی زنده و استوار است‌ و توسعه می‌یابد، خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت تضعیف نخواهد شد بلکه روز به روز تقویت ‌می‌شود.

انتهای پیام/ تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک