سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ساعت ۱۳:۲۳

فلاحت‌زاده:‌ استقلال مثل یک ساختمان کلنگی است/ گزینه داخلی برای آبی‌ها فقط قلعه‌نویی

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید بهترین گزینه داخلی برای هدایت‌ آبی‌پوشان پایتخت، امیر قلعه‌نویی است.
فلاحت‌زاده:‌ استقلال مثل یک ساختمان کلنگی است/ گزینه داخلی برای آبی‌ها فقط قلعه‌نویی,

فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال  درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ استقلال مثل یک ساختمان کلنگی می‌ماند که باید کاملا خراب و از نو ساخته شود. سه حالت برای سرمربی آینده استقلال وجود دارد. اول یا کسی مثل استراماچونی را باید به تیم بیاورند یا یک مربی ایرانی و توانمند و باتجربه مثل امیر قلعه‌نویی را باید سرمربی آبی‌ پوشان کنند. یا به یک مربی جوان زمان کار کردن بدهند که من فکر می‌کنم مجید نامجومطلق گزینه خوبی است.

او ادامه داد: استقلال این همه بازیکن و مربی توانمند دارد. به نظر من شاید به نامجومطلق برای هدایت تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فشار آوردند. این مساله به من پیشکسوت بر می‌خورد. البته شاید به من می‌گفتند، من این مسوولیت را قبول می‌کردم. آرزوی من است که هر طور شده به استقلال کمک کنم. اگر قرار باشد مربی ایرانی بیاوریم، کسی بهتر از امیر قلعه‌نویی نیست که می‌دانیم گرگ باران دیده‌ای است و تجربه زیادی دارد.

فلاحت‌زاده درباره اظهارات احمد سعادتمند درباره مسائل باشگاه استقلال گفت:‌ به نظر من ایشان بی‌تجربگی کرد. شاید هم ایشان درست گفته باشد اما زمانش نبود که چنین حرف‌هایی زده شود. این که گفته می‌شود بازیکن قلیان آورده است،‌ نباید رسانه‌ای بشود. با این کار چه کسی قرار است زیر سوال برود؟ اگر سرپرست قرار است زیر سوال برود که سرپرست را خود مدیرعامل انتخاب کرده است. اگر سرمربی را می‌خواهی زیر سوال ببری که نامجو مطلق در بدترین وضعیت تیم را هدایت کرده است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت:‌ من فکر می‌کنم اگر پروسه‌ای  جلو برود که آقای امیرقلعه‌نویی سرمربی استقلال شود و مجید نامجومطلق دستیارش بشود، به نظر من بهترین حالت برای استقلال است و فکر می‌کنم استقلال با این حالت می‌تواند نتایج خوبی در به دست آورد. امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی برای استقلال رخ دهد.

انتهای پیام/ ایسنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک