پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۳۱۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ساعت ۹:۵۱
گزارش تصویری؛

خودنمایی زیبایی های پاییز در طبیعت خراسان شمالی

طبيعت پاييزي در دل كوهساران، دامنه تپه هاي جنگل پوش، باغها، دشتها، دره هاي صخره اي و همسايگي چشمه و حاشيه رودهاي خراسان شمالي خود را به هزار رنگ درآورده است تا بخشي از رقص قلم باشكوه نقاش طبيعت را بر بومي به گستره گيتي به نظاره بنشاند.

به گزارش عصراترک، از بهار و تابستان زيباي استان سرسبز خراسان شمالي سخن بسيار گفته شده اما بي شك زيباتر از آن فصول، پاييز اين خطه است كه كمتر به آن پرداخته شده است. پاييز هزار رنگ را فصل زيبايي، تجلي رنگ ها و فصل عاشقان مي دانند، فصلي كه بيشتر مردم معتقدند بهترين فصل سال است، چرا كه ارتباط حسي عميقي با آن برقرار مي‌كنند، حتي عميق‌تر از بهار!
عروس فصل ها، سرشار از رنگ، ذوق و احساس، دامن كشان در در و دشت اين ديار جلوه گري كرده و با گذر از هر دره پردرخت، باغ و كوچه باغ، همه را مسحور و دلباخته سيماي جادويي خويش مي سازد. رنگ‌‌ها برجسته‌ترين دليل محبوبيت پاييز هستند، زرد، نارنجي، قرمز و رنگ‌هايي از اين طيف، در برگ‌‌هاي خشكيده و ميوه‌هاي خاص اين فصل به وفور مشاهده مي‌شود.

 

 

عکاس: بهرام میکده

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک