پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۱۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ساعت ۸:۵۵

رییس جمهور امروز ۱۴۰۰ واحد مسکن مهر را در خراسان شمالی افتتاح می کند

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : یک هزار و چهار واحد  مسکن مهر خراسان شمالی در سه شهرستان به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رییس جمهور افتتاح می شود.
رییس جمهور امروز 1400 واحد مسکن مهر را در خراسان شمالی افتتاح می کند,

به گزارش عصر اترک ، سید عبدالمجید نژادصفوی اظهار کرد :  696 واحد مسکن مهر در بجنورد، 276 واحد در شیروان و 32 واحد در شهر اسفراین، فردا به دست رییس جمهور افتتاح می شود.

وی عنوان کرد : علاوه بر افتتاح مسکن مهر، فردا اجرای 836 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان آغاز می شود.

نژادصفوی افزود : امروز پنج شنبه با حضور رییس جمهوری، زمین برای ساخت 15 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی که  به صورت گروه های 3 نفره ساخته می شود، به متقاضیان واگذار می شود.

وی با اشاره به اینکه در این استان تکمیل هزار و 515 واحد مسکن مهر در دست اقدام  است گفت: 805  واحد در بجنورد ، 558 واحد در شیروان و 152 واحد در اسفراین باقی مانده است که از این تعداد،  748 واحد تا آبان ماه امسال قابل تحویل است و 403 واحد تا اسفند ماه و 256 واحد تا سال 1400 تحویل می شود.

وی درباره اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان گفت: برنامه استان خراسان شمالی در این اقدام ملی مسکن ، سه هزار و 684 واحد است که در این طرح هشت هزار و 80  نفر ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه میزان آورده اولیه برای هر متقاضی 400 میلیون ریال است ، گفت : طی بررسی های صورت گرفته از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، استان خراسان شمالی در تأمین زمین جهت اجرای پروژه اقدام ملی مسکن و همچنین تعیین تکلیف متقاضیان حائز شرایط طرح مذکور رتبه برتر را کسب کرده است.

انتهای پیام/گ

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک