یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۱۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ساعت ۱۱:۲۱
نماینده بجنورد در مجلس:

۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در پروژه سیمان سمنگان خاک می‌خورد

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه سیمان سمنگان در حالی بالغ بر ۱۵ سال است به حال خود رها شده  که ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این پروژه هزینه شده است.
۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در پروژه سیمان سمنگان خاک می‌خورد,

به گزارش عصر اترک، سید محمد پاکمهر، نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در نشست علنی مجلس با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام خراسان شمالی گفت: پروژه سیمان سمنگان یکی از این پروژه‌ها است که بالغ بر ۱۵ سال به حال خود رها شده است.

پاکمهر ادامه داد: این پروژه در صورت افتتاح می‌تواند ۲ هزار شغل در استان ایجاد کند که تاثیر به سزایی در میزان نرخ اشتغال خراسان شمالی دارد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در این پروژه ۵۰۰ میلیارد تومان با نرخ کارشناسی روز هزینه شده و به پیشرفت ۵۰ درصدی رسیده است.

وي در پايان با اشاره به بی توجهی به گلنگ‌زنی‌های بی حاصل دولت در این استان، گفت: این گلنگ زنی‌ها بر قلب مردم فرود می‌آید و باعث دلسرد شدن شهروندان از اقدامات و وعده‌های دولت می‌شود.

گفتنی است عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع سیمان کشور از سال ۸۲ در شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی آغاز شد. این پروژه بنا بود روزانه ۱۰ هزار تن سیمان تولید کند. همچنین اشتغال ۷۵۰ نفر در کارخانه و هزاران نفر به صورت غیر مستقیم از پیش بینی‌های مسئولان آن زمان به شمار می‌آمد. بنا بود طی ۳ سال ، فاز اول پروژه با تولید ۵ هزار تن سیمان در روز به بهره برداری برسد.اما حالا بعد از گذشت این سال ها هیچ پیشرفتی نداشته است.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک