پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵/۱۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۱۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ساعت ۹:۳۲

پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی‌گردد

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اگر این تیم درگیر حاشیه نشود، می‌تواند به روزهای خوبش برگردد و در فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.
پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی‌گردد,
محمود کلهر  درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با تغییراتی که در تیم ایجاد شده است، ترمیم برخی پُست‌ها به زمان نیاز دارد. شجاع خلیل‌زاده بازیکنی کلیدی برای پرسپولیس بود، اما فکر می‌کنم گل‌محمدی جایگزین‌های مناسب را برای شجاع پیدا کرده است. اگر پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، می‌تواند به روزهای خوبش برگردد و در فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد. برخی بازیکنان تیم می‌توانند در چند پُست بازی کنند.

وی با تمجید از بازیکنان فعلی پرسپولیس تصریح کرد: حق طبیعی بازیکنان است که به تیم‌های دیگر بروند، چون عمر فوتبال حرفه‌ای آنها کوتاه است. در این شرایط باشگاه‌های بزرگ از جمله پرسپولیس، باید سازندگی را در دستور کار قرار دهند. آنها باید بازیکن تربیت کنند تا اگر بازیکن تیم اصلی به تیم دیگری رفت، جایگزین مناسبی داشته باشند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره جایگزین‌های خلیل‌زاده و محمد نادری به تسنیم گفت: خلیل‌زاده مهره‌ای کلیدی و یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود، اما سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بازیکنی باتجربه است و کنعانی‌زادگان هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. اگر محمد انصاری در پرسپولیس بماند، نیز می‌تواند در پُست دفاع وسط مؤثر باشد. سعید آقایی هم در دفاع چپ  عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و وحید امیری نیز در این پُست بازی کرده است. پس پرسپولیس از لحاظ بازیکن با مشکل مواجه نیست و فقط حاشیه‌ها ممکن است به شرایط فنی تیم ضربه بزند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

کلهر درباره اظهارات پُرحاشیه سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: مدیران ما باید به گونه‌ای صحبت کنند که تیم وارد حاشیه نشود و تلاش کنند بازیکنان آرامش داشته باشند. بازیکن هم حق دارد به تیم دیگری برود و شاید فرصت این‌چنینی پیدا نکند. بسیاری از بازیکنان می‌‌توانستند قراردادهای بسیار خوبی امضا کنند که این کار را نکردند و پس از مصدومیت فراموش شدند. رسول‌پناه تاکنون باشگاه را به خوبی مدیریت کرده است، اما باید در صحبت‌های خود بیشتر دقت می‌کرد تا پرسپولیس به حاشیه نرود.

وی در واکنش به انتقادات از مهدی رسول‌پناه و اینکه گفته می‌شد او باید از سمتش کناره‌گیری کند، بیان کرد: اگر کسی به‌عنوان مدیر انتخاب می‌شود، باید فرصت داشته باشد که برنامه‌های خود را در باشگاه پیاده کند. رسول‌پناه تلاش زیادی کرده است، اما باید از او حمایت شود و همچنین خودش در صحبت‌هایش دقت بیشتری کند. اگر قرار است رسول‌پناه برود، این اتفاق باید پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا بیفتد و حالا که تا اینجای کار آمده است، اجازه دهند کارش را انجام دهد. در کل امیدوارم مدیری به پرسپولیس بیاید که به خوبی حمایت شود و ثبات داشته باشد.

انتهای پیام/ تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک