یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ساعت ۱۰:۱۳
سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی خبر داد:

پرداخت ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی به ۸۶ فعال گردشگری خراسان شمالی

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی گفت: تاکنون به 86 نفر از فعالان گردشگری استان، تسهیلات در قالب بسته حمایتی جبران خسارت‌های ویروس کرونا به صاحبان مشاغل گردشگری استان پرداخت شده است.
پرداخت 13 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی به 86 فعال گردشگری خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، ابوالفضل اسماعیلی،سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی اظهار کرد: تسهیلات کرونا که سبب بازگشت 86 نفر از صاحبان مشاغل گردشگری استان به چرخه کار شده به میزان 13 میلیارد و 340 میلیون ریال پرداخت شده است.

 

وی از ابلاغ مصوبه بسته جدید حمایتی برای فعالان حوزه گردشگری خبر داد و تصریح کرد: این تسهیلات که مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا را دارد به تمام کسب‌وکارهای گردشگری با توجه به نوع فعالیت، بزرگی و کوچکی واحد، درجه و ستاره اختصاص می‌یابد که اخیراً ابلاغ شده است.

 

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی افزود: مبلغ این وام به تفکیک برای راهنمایان گردشگری ۲۰ میلیون تومان، دفاتر خدمات مسافرتی بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان، شرکت‌های حمل‌ونقل گردشگری ۸۰ میلیون تومان، مؤسسات آموزش گردشگری ۶۰ میلیون تومان، شرکت‌های عامل تطبیق ۵۰ میلیون تومان، ارزیابان و عوامل تطبیق ۱۶ میلیون تومان، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و سنتی بر اساس تعداد اتاق، مساحت و درجه واحد بین ۸۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان، هتل‌ها بر حسب ستاره و تعداد اتاق از ۲۰۰ تا ۹۰۰ میلیون و هتل آپارتمان‌ها، متل‌ها و مهمانپذیرها به تفکیک درجه و تعداد اتاق از ۲۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

 

وی گفت: همچنین سفره‌خانه‌های سنتی و واحدهای پذیرایی بین‌راهی، مراکز سرگرمی و تفریحی، مجتمع‌های گردشگری و آب‌درمانی دارای مجوز فعالیت از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر اساس نوع و درجه واحد می‌توانند بین ۱۰۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان دریافت کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک