شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۲۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ساعت ۱۲:۵۸
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن خراسان شمالی اعلام کرد:

اختصاص تسهیلات ویژه مسکن برای روستاییان فاقد منزل استان

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: تسهیلات ویژه مسکن روستایی برای خانواده های روستایی فاقد مسکن به استان اختصاص یافت که از ماه جاری به متقاضیان ثبت نام شده اختصاص خواهد یافت.
اختصاص تسهیلات ویژه مسکن برای روستاییان فاقد منزل استان,

علی روحانی، معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک با اعلام اینکه تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی برای خانواده های روستایی فاقد مسکن به استان خراسان شمالی اختصاص یافته است، اظهار کرد: در مناطق روستایی استان 10 هزار خانواده فاقد منزل شناسایی شده اند.

روحانی گفت: این تسهیلات اعطایی برای هر متقاضی 50 میلیون تومان با کارمزد پنج درصد است که برای اعطای این تسهیلات ضامن زنجیره ای در نظر گرفته شده است.

وی همچنین با بیان اینکه مدت اجرای این طرح دو ساله است، عنوان کرد: آغاز اعطای این تسهیلات از ماه جاری خواهد بود که هر متقاضی باید به ادارات بنیاد مسکن شهرستان خود به منظور ثبت نام و معرفی به بانک های عامل مراجعه کند.

وی در بخش دیگری از سخن خود درباره وضعیت واحدهای مسکونی سیل زده در استان نیز اظهار کرد: بر اثر وقوع سیل در سال گذشته شش هزار و 450 واحد مسکونی در استان آسیب دیدند.

روحانی گفت: تا به کنون نوسازی پنج هزار و 600 واحد به مرحله نازک کاری رسیده اند.

وی خاطر نشان کرد: ساخت پنج هزار واحد از این واحدهای آسیب دیده نیز به پایان رسیده اند که برای آنها پایان کار صادر شده است.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی یادآور شد: برای ساخت این واحدهای آسیب دیده 50 هزار تن سیمان رایگان و 126 میلیارد تومان کمک بلاعوض اعطا شده اند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک