شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ساعت ۱۱:۴۴
فرمانده انتظامی اسفراین خبر داد:

ضبط ۲ محموله قاچاق سرب و کنجاله سویا در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین از توقیف یک دستگاه خودروی حامل سنگ معدن قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از 224 میلیون ریال و توقیف یک دستگاه کامیون حامل کنجاله سویای غیر مجاز به ارزش بیش از ۲۹۲ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ضبط 2 محموله قاچاق سرب و کنجاله سویا در اسفراین,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سرهنگ یگانه پور، فرمانده انتظامی اسفراین در این باره اظهار کرد: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن، ماموران کلانتری11 حین گشت زنی در حوزه استحفاظی شان موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی نیسان حامل سنگ معدن غیرمجاز از نوع سرب شدند.

سرهنگ یگانه پور با اشاره به اینکه ماموران این خودرو را متوقف کردند، گفت: در بازرسی از این خودرو مقدار دو تن و 810 کیلوگرم سنگ معدن کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به این که در این زمینه یک متهم دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، یادآور شد: خودروی مورد نظر توقیف و سنگ معدن کشف شده تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان داده شد.

فرمانده انتظامی اسفراین در بخش دیگری از سخن خود از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۹ تن و ۷۰۰ کیلوگرم کنجاله سویای غیر مجاز به ارزش بیش از ۲۹۲ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی شان به یک دستگاه کامیون که در محور اسفراین- سبزوار در حال تردد بود، مشکوک شدند و بلافاصله آن را متوقف کردند.

سرهنگ یگانه پور افزود: خودرو با دستور مقام قضایی به پارکینگ منتقل و راننده آن بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک