شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۳۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ساعت ۱۵:۳۱

برخورد قاطع سپاه با هرگونه خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس / رصد مستمر تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای

گروه استان‌ها- فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: با توانمندی نیروی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران اگر دشمن دچار خطای محاسباتی در منطقه خلیج‌فارس شود به شدت با آن برخورد می‌شود.
برخورد قاطع سپاه با هرگونه خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس / رصد مستمر تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای,
سردار رمضان زیراهی  با اشاره به رشادت‌های رزمندگان سبزپوش سپاه در 22 دی ماه 1394 در برخورد با تفنگداران متجاوز آمریکایی به آب‌های سرزمینی در خلیج فارس اظهار داشت: رزمندگان نیروی دریایی سپاه در این عرصه  حماسه‌ای بی‌نظیری آفریدند و ابهت و قدرت پوشالی آمریکا را خلیج فارس و منطقه شکستند و برگ زرین دیگری به تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی افزودند.

وی از توانمندی بالای نیروی دریایی سپاه پاسداران خبر داد و بیان کرد: این نیرو با تجهیزات مدرن، پیشرفته نظامی در بخش‌های مختلف و غیرقابل مقایسه با گذشته از توانمندی و اقتدار بالایی برخورد است.

وی، امنیت آبراه خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با تلاش و اشراف نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز امنیتی قابل قبولی در خلیج‌ فارس حاکم است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  از رصد مستمر تردد شناورها در خلیج فارس خبر داد و بیان کرد:  نیروی دریایی سپاه پاسداران اشراف خوبی در منطقه خلیج‌فارس دارد و تردد و تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به صورت مستمر رصد می‌شود.

سردار زیراهی تنها عامل ناامنی در خلیج‌ فارس را حضور نامشروع کشورهای فرامنطقه‌ای دانست و تاکید کرد: کشورهای منطقه آمادگی بالایی برای برقراری امنیت پایدار در خلیج‌ فارس دارند و اکنون این آبراه مهم و استراتژیک از امنیت قابل قبولی برخوردار است.

وی با تاکید بر برخورد قاطع به خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس تصریح کرد: الحمدالله این توانمندی در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که اگر دشمن دچار خطای محاسباتی در منطقه خلیج‌ فارس شود به شدت با آن برخورد می‌شود.

انتهای پیام/تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک