سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۳۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ساعت ۹:۹

برنامه تامین زمین ۵ میلیون واحد مسکونی ابلاغ شد

معاون وزیر راه از ابلاغ برنامه ساخت ۵ میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور به استان‌ها خبر داد. در قالب این برنامه زمین موردنیاز ساخت مسکن تامین می‌شود.
برنامه تامین زمین ۵ میلیون واحد مسکونی ابلاغ شد,
محمود محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: با توجه به نیاز کشور و برآوردهای صورت گرفته، وزارت راه و شهرسازی برنامه ساخت 5 میلیون واحد مسکونی به استان‌ها ابلاغ شده است.

وی با بیان این‌که در این برنامه زمین مورد نیاز ساخت مسکن تامین خواهد شد در پاسخ به این پرسش که آیا تضمینی برای اجرای برنامه مذکور با توجه  الزام‌آور نبودن در دولت‌های بعدی وجود دارد، افزود: بر اساس نیاز کشور به مسکن، برای تامین زمین موردنیاز ساخت یک میلیون واحد مسکونی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: این برنامه طی‌ ابلاغیه‌ای به استان‌ها ارسال شده و اعلام کرده‌ایم در هر شهری از استان‌های کشور زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن بایستی تامین شود.

به گزارش تسنیم، مجلس یازدهم نیز طرحی تحت عنوان  "طرح پیشنهادی ماده واحده دو فوریتی به منظور تحقق جهش تولید با رونق ساخت و ساز مسکن شهری و روستایی" برای 6 سال آینده بخش مسکن را تهیه و تدوین کرده که کلیات آن در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

انتهای پیام/

 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک