پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۴۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ساعت ۹:۱۹
نماینده مردم شیروان خبرداد:

اعلام کتبی مخالفت نمایندگان استان با تغییر استاندار/ جابجایی شجاعی جنبه سیاسی و انتخاباتی دارد

علی جدی گفت: نمایندگان استان خراسان شمالی مخالفتشان با تغییر و جابجایی استاندار در چند ماهه مانده از دولت را به صورت رسمی و مکتوب به ریاست جمهور و وزارت کشور اعلام کرده اند.
اعلام کتبی مخالفت نمایندگان استان با تغییر استاندار/ جابجایی شجاعی جنبه سیاسی و انتخاباتی دارد,

علی جدی، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه در بحث تغییر استاندار، دولت عملکرد مطلوبی نداشته است، گفت: طی دو دولت یازدهم و دوازدهم ، پنج جابجایی استاندار در خراسان شمالی انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه نبود ثبات مدیریتی آسیب زیادی به استان وارد کرده است، ادامه داد: تغییر استاندار در  چندماهه مانده به پایان دولت دوازدهم به ضرر مردم است  و توسعه استان با این جابجایی با اشکال مواجه خواهد شد.
جدی با بیان اینکه با این جابجایی موافق نیستم، گفت: دولت اگر به فکر منافع مردم و استان است نباید دست به این تغییر بزند، مگر اینکه منافع دیگری را دنبال کند.
وی در پاسخ به این سوال که مطرح کردن تغییر استاندار در این زمان چه میزان می تواند جنبه سیاسی و انتخاباتی داشته باشد، گفت: قطعا وقتی تغییری به نفع استان و مردم نباشد، نمی تواند دلیل دیگری جز تامین منافع سیاسی و انتخاباتی عده ای را داشته باشد.
نماینده مردم شیروان با بیان اینکه مردم در تصمیم گیری های سیاسی و انتخاباتی پاسخشان را به عملکرد دولت نشان خواهند داد، اظهارکرد: با این تصمیم دولت همانند گذشته مسیر خطا را رفته است .
جدی با اشاره به اینکه نمایندگان استان مخالف این تغییر و جابجایی هستند، یادآور شد: استاندار فعلی نیز منصوب شده از سوی دولت بوده و انتخاب ما نیست که بگوییم ثباتش حتما منافع سیاسی جریان ما را دنبال خواهد کرد، بلکه دلیل مخالفت نمایندگان بخاطر مردم است چراکه جابجایی استاندار در این بازه زمانی مانده از عمر دولت جز ضرر چیزی نمی تواند داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: نمایندگان استان خراسان شمالی مخالفتشان را با این تغییر و جابجایی  به صورت رسمی و مکتوب به ریاست جمهور و وزارت کشور اعلام کرده اند.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک