سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۰:۴۶

برنی سندرز: امروز آخرین روز خطرناکترین رئیس جمهور آمریکا است

سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا و نامزد پیشین رقابتهای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ با انتشار یک پیام در توئیتر «دونالد ترامپ» را «بدترین و خطرناک ترین رئیس جمهور آمریکا» خواند.
برنی سندرز: امروز آخرین روز خطرناکترین رئیس جمهور آمریکا است,

به گزارش خبرگزاری مهر، «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت در پیامی در توییتر با اشاره به پایان دوران ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» نوشت: «امروز آخرین روز بدترین و خطرناک‌ترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است».

وی در ادامه نوشت: «برای مدت چهار سال ترامپ کوشید تا مردم ما را از هم جدا کند. اکنون وظیفه ما جمع کردن مردم پیرامون دستورکاری است که برای همه و نه فقط برای تعداد معدودی مؤثر واقع شود».

این سناتور مستقل ایالت ورمونت در پیام دیگری با اشاره به آغاز ریاست جمهوری «جو بایدن» نوشت: «جو بایدن از ترامپ این موارد را به ارث می‌برد: بدترین اقتصاد از زمان رکود بزرگ اقتصادی، بدترین بحران بهداشت عمومی در صدسال اخیر، نابرابری عظیم ثروت، تهدید وجودی برآمده از تغییرات آب و هوایی، و یک نظام مهاجرتی نژادپرستانه. این بحران‌های بی سابقه نیازمند اقدامی بی سابقه است».

 

گفتنی است که مراسم تحلیف «جو بایدن» نامزد پیروز و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا ظهر روز چهارشنبه بیستم ژانویه به وقت محلی در شهر واشنگتن دی. سی پایتخت سیاسی آمریکا با حضور گسترده نیروهای نظامی و امنیتی برگزار می‌شود و بدین ترتیب، دوره چهارساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور جنجال آفرین آمریکا به رغم تمام تلاش‌های او و هوادارانش برای لغو نتیجه انتخابات به پایان می‌رسد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک