یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ساعت ۲۳:۱

حضور دانش‌‌آموزان در مدارس اختیاری است/ برگزاری کلاس‌‌‌‌ها با حداکثر ۱۰ دانش‌‌آموز

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن اشاره به اختیاری بودن حضور دانش‌‌آموزان پایه اول و دوم ابتدایی در مناطق زرد و آبی، بر رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در مدارس تأکید کرد.
حضور دانش‌‌آموزان در مدارس اختیاری است/ برگزاری کلاس‌‌‌‌ها با حداکثر ۱۰ دانش‌‌آموز,

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ محسن فرهادی با بیان این‌‌که مدارس پایه‌‌های اول و دوم ابتدایی می‌‌توانند در شهرهای زرد و آبی بازگشایی شوند، اظهار کرد: والدین می‌‌توانند فرزندان خود را به صورت اختیاری به مدارس بفرستند؛ این بازگشایی برای آشنایی پایه‌‌های اول و دوم ابتدایی با مدرسه است.

وی درباره دستورالعمل‌‌های بهداشتی بازگشایی مدارس تشریح کرد: کلاس‌‌های مدارس باید با حداکثر 10 نفر برگزار شود و مدیر مدرسه باید زمان‌‌بندی و برنامه‌‌ریزی لازم برای اجرای این شرط را داشته باشد. مدارس به ویژه در وضعیت فعلی که هوا سرد است باید تهویه مناسب داشته باشند؛ استفاده از ماسک الزامی است و بهداشت فردی و فاصله حداقل دو متری دانش‌‌آموزان از یکدیگر حتماً باید رعایت شود.

فرهادی با تأکید مجدد بر این‌‌که اعزام دانش‌‌آموزان به مدارس کاملاً اختیاری است، تصریح کرد: پروتکل‌‌های بهداشتی باید سختگیرانه رعایت شوند و مدارسی مجاز به فعالیت هستند که این پروتکل‌‌ها را رعایت کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک