پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ساعت ۹:۳۲
استاندار خراسان شمالی

۱۵ میلیارد ریال برای تجهیز سالنهای تئاتر خراسان شمالی اختصاص یافت

 استاندار خراسان شمالی از اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای تجهیز سالن های تئاتر استان خبر داد و گفت:جشنواره تئاتر آیات دریچه معرفی ارزش های ناب اسلامی است.
۱۵ میلیارد ریال برای تجهیز سالنهای تئاتر خراسان شمالی اختصاص یافت,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،  محمد علی شجاعی در آیین اختتامیه سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات افزود:تئاتر می تواند با به نمایش گذاشتن برداشت های خود از ارزش های دینی آن را به جهانیان معرفی کند.

 وی تصریح کرد: هنرمندان در هر عرصه ای می توانند جایگاه ویژه خود را در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری به ویژه سبک زندگی اسلامی محقق کنند.

شجاعی با بیان اینکه یکی از نداشته های ما در حوزه هنر جشنواره آیات است، خاطرنشان کرد: از طریق برگزاری این جشنواره می توان به معرفی ارزش های ناب اسلام بپردازیم و بدون شک این جشنواره روز به روز غنی تر خواهد شد.

 وی اشاره ای اجمالی به فطرت، زیبایی و هنر انسان داشت و افزود: یکی از آثار ماندگار در هنر ، تابلوی استاد فرشچیان از روز عاشوراست که این تابلو راه را برای بشریت نشان داد.

شجاعی بهترین راه برای به تصویر کشیدن فرهنگ ایثار و شهادت را هنر عنوان و اظهار داشت: زیبایی ، صبر و مقاومت خانواده شهدا و ایثارگران با هنر ماندگار می شود و برای این هنر هیچ جایگزینی وجود ندارد.

 وی افزود: تئاتر به دلیل اینکه ارتباط مستقیم با مردم دارد پس می تواند اثری ماندگار خلق کند. گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان این جشنواره با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران استان خراسان شمالی تجلیل شد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر