سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ساعت ۱۹:۱۵

فرمانده سابق پیشمرگان اقلیم کردستان عراق: اگر شهید سلیمانی نبود امروز داعشی‌ها در دمشق و بغداد حکمرانی می‌کردند

گروه استان‌ها ـ فرمانده سابق پیشمرگان اقلیم کردستان عراق گفت: شهید سلیمانی باعث بسیج مردمی در منطقه علیه داعش شد و اگر این سردار شجاع نبود، دمشق و بغداد اکنون در سلطه داعش بود.
فرمانده سابق پیشمرگان اقلیم کردستان عراق: اگر شهید سلیمانی نبود امروز داعشی‌ها در دمشق و بغداد حکمرانی می‌کردند,
 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، محمد حاجی‌محمود، دبیرکل حزب سوسیالست اقلیم کردستان با حضور در گلزار شهدای اهواز به مقام والای شهدای مدافع حرم و شهدای 8سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

وی با حضور بر سر مزار شهدای 8 سال دفاع مقدس و ادای احترام به هم‌رزم شهیدش سردار تقوی، یاد و خاطرات دلاوری‌های شهدای مدافع حرم را گرامی داشت.

محمد حاجی‌محمود در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه  شهید سلیمانی نقشی محوری و مهمی در مقابله با فتنه داعش در کشورهای عراق و سوریه داشت، اظهار داشت: حضور شهید سلیمانی باعث مردمی شدن مقاومت در این کشورها شد و همین مسئله باعث شکست فتنه داعش شد.

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان بیان داشت: اگر شهید سلیمانی و مجاهدت‌های الهی این سردار نبود دمشق و بغداد اکنون در سلطه داعش بود.

این همرزم شهید سلیمانی در مورد اخراج آمریکایی‌ها از منطقه ابراز کرد: پارلمان و دولت عراق باید در این زمینه اقدام کنند ولی به‌دلیل وجود احزاب مختلف در عراق این بستر برای خروج آماده نشده است.

فرمانده سابق پیشمرگان اقلیم کردستان عراق افزود: متأسفانه برخی از احزاب سیاست‌های خود را از کشورهای دیگر دریافت می‌کنند و این خروج آمریکا را مشکل کرده است و اگر نه آمریکا باید برود.

انتهای پیام/341/ش+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک