سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ساعت ۱۲:۳۰

هواشناسی ایران ۹۹/۱۱/۱۸|بارش برف، باران و تگرگ تا دوشنبه در برخی مناطق کشور

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف، باران و تگرگ در برخی استان‌ها اعلام کرد روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای اکثر مناطق کشور جو پایدار ی حاکم است.
هواشناسی ایران ۹۹/۱۱/۱۸|بارش برف، باران و تگرگ تا دوشنبه در برخی مناطق کشور,
بر اساس آخرین خروجی مدلهای هواشناسی سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی امروز در سواحل دریای خزر، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شمال شرق و در برخی مناطق شمال غرب ادامه دارد.

بارش ها در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف و در مناطق جنوبی بارش همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و احتمال رخداد تگرگ پیش‌بینی می‌شود. شدت بارش مربوط به جنوب زنجان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان و ارتفاعات البرز مرکزی خواهد بود.

فردا بارش ها در غرب، جنوب غرب، جنوب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز مرکزی، شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و مرکز است. شدت بارش های فردا یکشنبه مربوط به استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان، جنوب لرستان، غرب فارس و جنوب اصفهان است و در مناطق جنوبی احتمال بارش تکرگ پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی دوشنبه در شمال شرق کشور بارش های پراکنده پیش بینی شده و سامانه بارشی سپس از کشور خارج می‌شود.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای بیشتر مناطق کشور جو به نسبت پایداری پیش بینی شده است.

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک