سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ساعت ۱۷:۰

اجرای مرحله دوم طرح شهید سلیمانی/کرونا صفر می شود

رئیس کمیته اجرایی طرح شهید سلیمانی، از اجرای مرحله دوم طرح شهید سلیمانی به منظور به صفر رساندن کرونا در کشور خبر داد.
اجرای مرحله دوم طرح شهید سلیمانی/کرونا صفر می شود,

شاهین محمد صادقی، گفت: اجرای این طرح با همکاری وزارت بهداشت و مسئولین وزارت کشور، نیروهای سپاه استانی و بسیجیان سراسر کشور به خوبی اجرا شد و نتیجه امروز آن حاصل همکاری مسئولان اجرایی در هر استان است.

وی ادامه داد: بر اساس اجرای این طرح با وجود ۳۵ هزار تیم به صورت فعال متشکل از ۲۲ هزار تیم حمایتی و ۱۳ هزار تیم نظارتی و ۱۵۰۰ تیم مراقبتی در حال فعالیت هستند حاصل فعالیت این تیم‌ها در سراسر کشور غربالگری بیش از ۲۰۰ هزار نفر است.

محمد صادقی ادامه داد: این تیم‌ها در استان گیلان حدود ۱۲ هزار نفر مشکوک به کرونا را شناسایی و از آن میان حدود ۲ هزار نفر را تشخیص و تحت غربالگری قرار دادند.

وی افزود: در خوزستان و دیگر شهرها مانند کردکوی یا استان کرمانشاه، بیماریابی اصلی ترین کار این تیم‌ها است و سپس تحت مراقبت و غربالگری افراد بیمار در دستور کار قرار دارد.

محمد صادقی از اجرای طرح‌های حمایت توسط تیم‌های فعال طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: تا کنون بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان بسته‌های غذایی توسط مردم به پایگاه‌های بسیج اهدا شده و پایگاه‌های بسیج این بسته‌ها را به منازل افراد بیمار و مبتلا می‌رسانند.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با وزیر بهداشت، مرحله دوم طرح شهید سلیمانی را بازنویسی کرده ایم و به صورت فنی‌تر و با استفاده از وسایل تکنولوژیک و نیروهای زبده تر بتوانیم این طرح را اجرایی کنیم تا کرونا به صفر برسد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک