سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ساعت ۱۲:۵۲

بهره برداری از دو مرکز درمانی تخصصی در خراسان شمالی

پیش از ظهر امروز در آیینی با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور دو مرکز درمانی اختصاصی بیماران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی در بجنورد و بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) در اسفراین بهره برداری رسید .
بهره برداری از دو مرکز درمانی تخصصی در خراسان شمالی ,

به گزارش عصراترک، پیش از ظهر امروز دو مرکز درمانی اختصاصی بیماران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی  در بجنورد و بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) در اسفراین به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

 فاطمه هاشمی، رئیس بنیاد بیماران خاص کشور در این آئین بیان داشت: بیمارستان تخصصی زنان و زایمان اسفراین با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان در مساحت سه هزار متری و با ۶۸ تخت بیمارستانی است که با همت خیران و دولت به بهره برداری رسید.

 وی همچنین ادامه داد:  مرکز درمانی تخصصی بیماران خاص بجنورد نیز  با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و دارای بخش های دیالیز، شیمی درمانی، تالاسمی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه و کلینیک های تخصصی است.

هاشمی افزود: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت چهارهزار و ۴۴۶ متر مربع با زیربنای چهار هزار و ۲۰۰ متر‌ ایجاد شده است.

وی در انتها گفت: این مراکز با هزینه دولتی و حضور فعال خیرین ساخته شده و امیدواریم در آینده نزدیک بزرگ‌ترین مرکز تخصصی درمان سرطان کشور نیز افتتاح شود.


انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک