سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ساعت ۹:۳۷
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی خبر داد:

اهدای ۱۲۵تبلت به دانش‌آموزان استثنایی خراسان شمالی

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی گفت: ۱۲۵دستگاه تبلت به ارزش بیش از سه هزار میلیارد ریال به دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه استان اهداء شد.
اهدای ۱۲۵تبلت به دانش‌آموزان استثنایی خراسان شمالی,

 

به گزارش عصراترک،  علی متقیان رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و استانداری خراسان شمالی و در قالب طرح هدایت، تامین تبلت برای دانش آموزان بانیاز‌های ویژه استان در دستور کار قرار گرفت.

 

متقیان افزود: تبلت‌ها به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در اختیار مدیران مدارس قرار گرفته تا بین دانش آموزان توزیع شود.

 

متقیان از راه اندازی اتاق یادگیری حرکتی برای اولین بار در این استان خبر داد و گفت: این اتاق با یک میلیارد ریال اعتبار در شهر بجنورد افتتاح شد.

 

وی افزود: این اتاق برای استفاده دانش آموزان با نیاز‌های ویژه کل استان در زمینه‌های مختلفی از جمله اصلاح ساختار قامتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی با اشاره به افتتاح پروژه تجهیز اتاق اکوستیک و تربیت شنوایی در بجنورد گفت: برای این پروژه ۵۰۰میلیون ریال اعتبار هزینه شده است و دانش آموزان با آسیب شنوایی به ویژه نوآموزان بدو تشخیص می‌توانند از خدمات با کیفیت تری بهره‌مند شوند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک