سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ساعت ۲۲:۳۱

برنامه ریزی جدید درباره ازدواج دانشجویی و حوزه های علوم اسلامی

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از برنامه ریزی این نهاد برای ازدواج دانشجویی و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خبر داد.
برنامه ریزی جدید درباره ازدواج دانشجویی و حوزه های علوم اسلامی,

 به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی در جلسه مشترک هیأت رئیسه نهاد با مسئولان دفاتر دانشگاهی استان گیلان گفت: استان گیلان مسائل و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و بنده تقاضا دارم که با وجود تمامی این مسائل همکاران ما به آن هدف مقدس که دفاع از انقلاب و نمایندگی دین در جامعه جوان کشور است، توجه بیشتری نمایند و مأموریت‌های خود را با تمام توان انجام دهند.

وی در جلسه مشترک هیأت رئیسه نهاد با مسئولان دفاتر دانشگاهی استان گیلان گفت: نکاتی که دوستان مطرح کرده‌اند نکات کاربردی و پیشنهادات خوبی بود که باید در بخش‌های مختلف نهاد بررسی شود. یکی از تحولات اخیر نهاد، فعال کردن شورای راهبردی نهاد است که در ذیل آن ۵ کارگروه در حوزه‌های مختلف جلسه تشکیل داده و پیشنهادات شما عزیزان در این کارگروه‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و ممکن است به تصمیم‌های مهم منجر شود.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه افزود: بخشی از پیشنهاداتی که ارائه شد به تصمیم‌های اجرایی بر می‌گردد؛ ما از نظر بودجه دچار مشکلاتی هستیم اما با این وجود تلاش شده که کارها به بهترین نحو صورت بگیرد. چابک سازی نهاد هم یکی از موضوعاتی است که در حال پیگیری است. طرح‌ها و برنامه‌هایی هم در معاونت فرهنگی سیاسی در موضوع ازدواج دانشجویی و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در حال برنامه‌ریزی است که با قدرت و اهتمام بیشتری ان‌شاءالله دنبال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: استان گیلان مسائل و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و بنده تقاضا دارم که با وجود تمامی این مسائل همکاران ما به آن هدف مقدس که دفاع از انقلاب و نمایندگی دین در جامعه جوان کشور است، توجه بیشتری نمایند و مأموریت‌های خود را با تمام توان انجام دهند و ما را از نکات، نظرات و پیشنهادات خودشان بهره‌مند کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک