جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۶/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۴۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ساعت ۲۳:۰

پیوستن به کمپین "سهم برابر" برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت با پرداخت ۱۰ هزار تومان

کمپین "سهم برابر" با شعار " با هم دنیایی برابر بسازیم" توسط موسسه خیریه نیکان آغاز شد؛ کمپین سهم برابر به همه شما این فرصت را می‌دهد تا با پرداخت ۱۰ هزار تومان از خانواده‌ای حمایت کنید.
پیوستن به کمپین "سهم برابر" برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت با پرداخت ۱۰ هزار تومان,
نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان اظهار کرد: نیکان با توجه به بحران کرونا که باعث کند شدن روند کمک‌رسانی به خانواده‌های تحت پوشش شد، برای حمایت بیشتر از قشر محروم جامعه و در راستای تحقق آرمان‌هایش اقدام به برگزاری کمپین "سهم برابر" با شعار " با هم دنیایی برابر بسازیم" و برچسب سهم برابر کرده است.

وی تأکید کرد: پیوستن شما به این کمپین، آغاز مسیر برابری خواهد بود؛ هر چقدر کسانی که به این کمپین می‌پیوندند بیشتر باشد، سهم خانواده‌های بیشتری برابر خواهد شد؛ نیکان معتقد است همه انسانها با هم برابرند و همه انسانها حق دارند سهم برابر داشته باشند؛ کمپین سهم برابر به همه شما این فرصت را می‌دهد تا با پرداخت 10 هزار تومان از خانواده‌ای حمایت کنید.

مدیرعامل موسسه خیریه نیکان درباره هدف کمپین تصریح کرد: هدف کمپین سهم برابر این است که غم‌ها را از هم کم کنیم و غم را از چهره جهان بزداییم، با برابر کردن سهم‌ها، در کنار هم خوبی‌ها را جمع کنیم تا دنیایی لبریز از خوبی داشته باشیم، شادی‌ها را با هم تقسیم کنیم تا تمام عالم را شادی در بر بگیرد و در نهایت با کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند برابری را در جامعه ایجاد می‌کنیم تا با هم دنیایی برابر بسازیم.

نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت موسسه خیریه نیکان با این موسسه و اقداماتی که تا‌کنون انجام داده است، آشنا شوند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین سهم برابر موسسه با شماره 021-22176001 اطلاعات لازم را کسب کنند همچنین خیران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن آپ بخش نیکوکاری، موسسه خیریه نیکان ماموت، وب سایت: www.nikancharity.org و شبکات اجتماعی  @nikancharityکمک‌های خود را اهدا کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک