دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۵۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ساعت ۱۷:۵
امام جمعه بخش مانه گفت:

حضور پر شور مردم در انتخابات بزرگترین حمایت از نظام و دولت است

حجت الاسلام رحمانی گفت : در مقطع کنونی دولتی که نگاهش به ظرفیت ها و استعداد های درونی کشور باشد و نه به دست بیگانگان و در عین حال پشتوانه مردمی بالا داشته باشد می تواند مشکلات را از سر راه کشور بردارد و گشایشی در امور مختلف ایجاد کند
حضور پر شور مردم در انتخابات بزرگترین حمایت از نظام و دولت است,

به گزارش خبرنگار مانه و سملقان، حجت الاسلام  رحمانی، امام جمعه بخش مانه در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک مبعثت رسول گرامی اسلام(ص)  گفت: مبعث حضرت رسول (ص)در واقع مایه حیات جامعه انسانی شد و این سنگینی و بزرگی نعمت بعثت حضرت ختمی مرتبت چنان است که قرآن کریم از آن به " منت " تعبیر فرموده است.

وی بر لزوم حفظ مراتع و منابع طبیعی تاکید کرد و گفت : هر مسلمانی بذری یا نهالی بکارد که از حاصل آن بذر و نهال موجود زنده ای بهره ببرد برای او صدقه محسوب می شود.

 امام جمعه بخش مانه در ادامه افزود: منابع طبیعی بسیار مهم است و ثروتهای ملی اند و مال این دولت و آن دولت نیستند این ها برای ملت ها است آن هم نه ملت ها در یک نسل بلکه ثروتی است متعلق به همه نسل ها در طول تاریخ که بایستی همه در حفظ و صیانت از آن کوشا باشیم.

حجت الاسلام رحمانی با اشاره به شعار امسال کمیته امداد امام خمینی(ره) " عیدی برای همه"  گفت: همه را به شرکت در این امر خیرخواهانه دعوت میکنم و مراد از این شعار را حضور تمامی اقشار با هر توان مالی و شرکت در این امر دانست که نبایستی از آن غافل بود.

امام جمعه بخش مانه حملات هوایی آمریکا به مناطقی در عراق و سوریه را آخرین تلاش های استکبار برای باقی ماندن در منطقه غرب آسیا دانست  و افزود: مطالبه عمومی خروج نیروهای تروریست آمریکایی نه تنها از عراق بلکه از تمامی مناطق غرب آسیا است و این چنین اقدامات آمریکایی ها نتیجه ای جز تسریع در پایان صبر راهبردی مقاومت عراق و شعله ور شدن خشم جوانان انقلابی عراق ندارد.

امام جمعه بخش مانه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بایستی با بصیرت و هوشیاری مؤلفه هایی را که رهبر معظم انقلاب در رابطه با انتخاب اصلح را بیان می کنند ملاک انتخاب خودمان قرار دهیم و با انتخاب دولت جوان ، انقلابی و جزب اللهی و حضور حداکثری پای صندوق های رأی این مهم را رقم بزنیم.

حجت الاسلام رحمانی در پایان افزود : حضور پر شور مردم در انتخابات به خصوص انتخابات ریاست جمهوری بزرگترین حمایت از نظام و دولت و سیاست های آن می باشد ؛  در مقطع کنونی دولتی که نگاهش به ظرفیت ها و استعداد های درونی کشور باشد و نه به دست بیگانگان و در عین حال پشتوانه مردمی بالا داشته باشد می تواند مشکلات را از سر راه کشور بردارد و گشایشی در امور مختلف ایجاد کند.

 

انتهای پیام/ صدقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک