دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ساعت ۱۷:۴۸

کشف ۳۵۰ عدد انواع مواد محترقه در اسفراین

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 350 عدد انواع مواد محترقه خبر داد.
کشف 350 عدد انواع مواد محترقه در اسفراین  ,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر آیین، سرهنگ "سید سعید عزیزی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن چهارشنبه پایان سال، طرح بازدید از صنوف با جدیت در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت. 
وی با اشاره به اینکه ماموران در حین بازدید از چند واحد صنفی به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک می شوند، افزود: راکب موتورسیکلت به محض روئیت ماموران از محل متواری و اقلامی را به داخل خیابان پرتاب کرد. 
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با بیان اینکه ماموران در این رابطه تعداد 7 بسته که راکب موتورسیکلت آنها را به داخل حخیابان پرتاب کرده بود، کشف کردند، تصریح کرد: این تعداد بسته حاوی 350 عدد انواع مواد محترقه بود که برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد. 
این مقام انتظامی در پایان ازشهروندان خواست تا با توجه به نزدیک بودن چهارشنبه آخر سال و خطرات استفاده از مواد محترقه و اشتعال زا، از کودکان و نوجوانان خود مراقبت کرده و در صورت اطلاع از خرید و فروش و نگهداری مواد محترقه بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک