جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۶/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۶۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ساعت ۱۵:۲

روحانی: سال آینده سال غلبه بر کروناست

رئیس جمهور گفت: ان‌شالله سال ۱۴۰۰ از سال‌هایی است که خداوند رحمت خود را بر مردم نازل می‌کند و می‌توانیم پرده‌هایی که موجب آزار مردم شده را کنار بزنیم و مردم در بیماری کرونا و جنک اقتصادی موفقیت‌های بزرگی به‌دست خواهند آورد.
روحانی: سال آینده سال غلبه بر کروناست,
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارتخانه‌های تعاون و میراث فرهنگی طی سخنانی اظهار داشت: بخش فولاد ارزآوری خوبی و خصوصا در این سه سال برای کشور داشت و این سه سال، سال‌های سخت و تحریم بوده و ان‌شالله سال 1400 از سال‌هایی است که خداوند رحمت خود را بر مردم نازل می‌کند و می‌توانیم پرده‌هایی که موجب آزار مردم شده را کنار بزنیم و مردم در بیماری کرونا و جنک اقتصادی موفقیت‌های بزرگی به‌دست خواهند آورد.

رئیس‌جمهور در ابتدای این مراسم، به‌صورت ویدئوکنفرانس دستور بهره‌برداری از کارخانه گندله‌سازی سه چاهون و 2هزار و 400 مرکز مثبت زندگی خدمات بهزیستی در کشور را در حوزه طرح‌های ملی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز احیا و مرمت 320 اثر تاریخی و فرهنگی در استان گلستان و 7 پروژه میراث فرهنگی در استان همدان را در حوزه طرح‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صادر کرد. ارزش سرمایه‌گذاری این طرح‌ها 15هزار و 804میلیارد تومان است که برای 13هزار و 158نفر اشتغال به همراه دارد.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه گردشگری بخش مهمی است و این وزارتخانه مربوطه می‌تواند نقش مهمی در این باره ایفا کند، خاطر نشان کرد: گردشگری و میزان جذب گردشگر در این دوولت دو برابرشد ولی یکسال گذشته شرایط خاصی به وجود آمد و برای فعالان این عرصه سال دشواری بود.

روحانی افزود: ان‌شالله از مسئله‌ی کرونا عبور خواهیم کرد و سال آینده غلبه بر ویروس کرونا و احیای از این‌دست مشاغل خواهد بود ولی نه آغاز سال واکسن خاجی تهیه و وارد کشور می‌شود و واکسن داخلی نیز به بازار خواهد رفت و سال آینده شرایط متحول خواهد شد. مردمی که به این بیماری مبتلا شده‌اند که به‌طور طبیعی واکسینه شدند و از آن عبور کردند و عده‌ای که مبتلا نشدند هم واکسینه خواهند شد و خواهیم توانست این زنجیره را قطع کنیم امیدواریم مردم در سال 1400 بتوانند روزهای راحت‌تری در زندگی داشته باشند و دولت نیز در این زمینه تمام تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک