شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ساعت ۱۱:۱۱

تشییع پیکر دومین شهید مدافع سلامت خراسان شمالی

"علی رستمی " راننده آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شیروان که از جانبازان دوران دفاع مقدس نیز بوده است، از ابتدای شیوع کرونا در صف اول مبارزه با کرونا جان فشانی کرد، با ابتلاء به این بیماری منحوس، به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
تشییع پیکر دومین شهید مدافع سلامت خراسان شمالی ,

به گزارش عصراترک، صبح امروز ، دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه، مراسم تشییع پیکر شهید "علی رستمی"، دومین شهید مدافع سلامت خراسان شمالی، با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان، امام جمعه و فرماندار، خانواده شهید مقدم، با همراهی کادر بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

شهید علی رستمی 49 ساله راننده آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شیروان بود، که متاسفانه به علت عارضه بیماری کرونا تحت درمان قرار داشت، روز یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

قابل ذکر است که این شهید والامقام از جانبازان دوران دفاع مقدس و برادر شهید رضا رستمی بود که در جبهه سلامت به یاران شهیدش پیوست.


شهید رستمی،  27 سال در دانشگاه علوم پزشکی سابقه خدمت داشت و به عنوان راننده در بیمارستان های امام خمینی (ره) و هاشمی رفسنجانی فعالیت کرد، همچنین شهید رستمی به عنوان تکنسین فوریت های پزشکی در پایگاه های جاده ای اورژانس 115 شهرستان شیروان به بیماران خدمت رسانی کرد.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک