شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۹۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ساعت ۱۳:۱۸
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان:

استخدامی شرکت پیمان کاری نیروگاه شیروان در حال انجام است

سید رضا مرجان زاده گفت: استخدامی شرکت خدماتی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان در حال طی کردن مراحل خود است و مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده کذب محض است.
استخدامی شرکت پیمان کاری نیروگاه شیروان در حال انجام است,

سید رضا مرجان زاده،مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان با اعلام این خبر اظهار داشت: آزمون استخدامی مربوط به نیروگاه سیکل ترکیبی نیست بلکه متعلق به شرکت پیمان کاری و خدماتی نیروگاه به نام فیروز گل صدیق است.

وی با تاکید بر این که استخدامی متعلق به نیروگاه نیست، افزود: در مهر ماه سال گذشته آزمون استخدامی برای جذب 25 نفر نیروی شرکتی توسط خود شرکت فیروز گل صدیق انجام شد که متصدی آن نیز جهاد دانشگاهی است.

مرجان زاده با بیان اینکه این موضوع موجب نمی شود تا پاسخگو مردم نباشیم، گفت: در حال حاضر این استخدامی از روز شنبه هفته جاری در حال تطبیق مدارک و فراخوان برای انجام مصاحبه و سیر ادامه مراحل آن است.

مدیر نیروگاه شیروان خاطرنشان کرد: مواردی که در فضای مجازی مبنی بر انجام نشدن سیر مراحل استخدامی مطرح شده است را تکذیب می کنم.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک