چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۰۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ساعت ۱۰:۳۴
استاندار خراسان شمالی؛

تفاهم نامه ۷۰۰ میلیاردی با سازمان بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی روستاهای استان

پروژه آبرسانی شهرک گلیان پس از 12 سال انتظار و بی آبی، با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نماینده مردم شیروان، امام جمعه شیروان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
تفاهم نامه ۷۰۰ میلیاردی با سازمان بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی روستاهای استان,

به گزارش پایگاه خبری شیروان، حجت الاسلام تکمیلی در آیین افتتاح پروژه آبرسانی شهرک گلیان اظهار داشت: افتتاح این پروژه از طرفی باعث خوشحالیست و از طرفی باعث تاسف است که چرا ۱۲ سال این موضوع بلاتکلیف باقی مانده بود.

وی گفت: توصیه من به اهالی و هم به مردم اینست که در مصرف آب صرفه جویی داشته باشید.

امام جمعه شیروان با بیان اینکه فلسفه ی وجود مسئولین خدمت به مردم است، افزود: تقاضای حقیر از مسئولین این است که در توزیع عادلانه امکانات تلاش کنند، همانطور که شاهدیم توزیع عادلانه امکانات در شهرستان شیروان نبوده و ما متاسفانه مناطق محروم با ضریب ۷ داریم.

 

تفاهم نامه ۷۰۰ میلیاردی با سازمان بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی روستاهای استان

شجاعی استاندار خراسان شمالی در این افتتاحیه گفت: با افتتاح فاز اول پروژه آبرسانی پایدار مجتمع گلیان ، ۱۴ روستای پایین دست نیز از ان بهره مند می شوند .

استاندار خراسان شمالی در این آیین از امضای تفاهم نامه با سازمان بسیج سازندگی کشور در راستای محرومیت زدایی استان نیز خبر داد.

همچنین عملیات اجرایی فاز یک پروژه آبرسانی به روستای حسین‌آباد کلنگ زنی و آغاز شد و شجاعی گفت: با برنامه زمانبندی باید تا ابتدای شهریور ماه سالجاری این پروژه به اتمام برسد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیروان در آیین افتتاح پروژه آبرسانی پایدار مجتمع گلیان و 14 روستای پایین دست اظهار کرد: برای رفع تنش آبی در 4 نقطه شهرستان شیروان در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار پیش بینی شده است

 

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی: از توجه استاندار خراسان شمالی و تلاش تمامی دست اندارکاران که در بحث آبرسانی به مجتمع گلیان و روستاهای پایین دست نقش داشتند قدردانی می کنم

امیدواریم با اعتبارات پیش بینی شده از سطح ملی و استانی مشکل تنش آبی در سایر نقاط دیگر نیز برطرف شود.

 

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک