یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۰۵۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ساعت ۱۱:۵۹
رئیس دانشکده پروفسور حسابی شیروان:

انتخابات در ایران یک حرکت نمایشی نیست

عبدالرضا فرزانه با اشاره به اینکه انتخابات در کشور ایران یک حرکت نمایشی نیست، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه انتخابات است و مردم سالاری دینی با شرکت و حضور مردم در انتخابات و ارتباط فکری، عقلانی و عاطفی مردم با تحولات کشور رقم می خورد.
انتخابات در ایران یک حرکت نمایشی نیست,

عبدالرضا فرزانه، رئیس دانشکده پروفسور حسابی شیروان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان اظهار داشت: یکی از شاخصه های انتخاب اصلح داشتن ایمان و کفایت لازم برای اموری که فرد منتخب محول می شود تا بتواند آنها را به نحو احسن انجام دهد.

وی یکی دیگر از شاخصه های انتخاب اصلح را مبارزه با فساد عنوان کرد و گفت: جامعه به سمت و سوی عدالت خواهی و عدالت جویی سوق پیدا کند و مبارزه با فساد در راس اهداف قرار داشته باشد.

رئیس دانشکده پروفسور حسابی شیروان عملکرد جهادی و انقلابی فردی که به عنوان نامزد انتخاباتی برای ریاست جمهور به میدان می آید را از مهم ترین شاخصه ها مطرح کرد و افزود: براساس تجربه ای که در دوران نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داده شده که مدیران و منتخبانی که جهادی و انقلابی عمل کرده اند، در عرصه مدیریتشان توانسته اند، موفقیت  داشته باشند.

فرزانه خاطرنشان کرد: اعتماد به توان داخلی و تکیه به موضوع جوان گرایی از مهم ترین موضوعاتی است که تا در دستور کار قرار نگیرد و باور به آن ایجاد نشود، قطعا نمی تواند به اهداف کشور سمت و سو دهد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات قطعا همچون هر دوره برگزار خواهد شد، گفت: این حضور علاوه بر این که می تواند باعث مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، طمع دشمن را از مملکت کم خواهد کرد.

رئیس دانشکده پروفسور حسابی شیروان ادامه داد: مردم خراسان شمالی به دلیل قومیت های مختلفی که در این استان ساکن هستند، به گنجینه فرهنگ ها شناخته شده و حضور پرشور تمامی اقوام خراسان شمالی در انتخابات نشان از وحدت و همدلی مثال زدنی این مردم را دارد، با حضور و اتحادشان امنیتی را سرشار از زندگی در این دیار ایجاد کرده اند.

فرزانه با بیان اینکه اگر دشمن شاهد بی رغبتی مردم برای حضور در انتخابات باشد، افزود: مردم پشتوانه قوی برای نظام هستند که اگر میدان را خالی کنند، امنیت کشور دچار تزلزل خواهد شد و دشمن میدان پیدا می کند.

وی اضافه کرد: با شرکت نکردن مردم در انتخابات، شرایط برای توطئه گران داخلی و خارجی فراهم می شود، تا وضعیت مملکت را به سمت نابودی پیش ببرند، اما مردم ایران همیشه در صحنه بوده اند و مشت محکمی بر دهان کسانی زده اند که چشم دیدن سربلندی این مرز و بوم را ندارند.

این کارشناس مسئول بیان داشت: نامزدهای انتخاباتی نقش به سزایی در حضور پرشور مردم دارند، این افراد باید توجه داشته باشند که شعارهایی را در زمان تبلیغات اعلام کنند، که توان انجام آن را دارند و صرفا در قالب یک شعار برای رای آوری بیشتر محسوب نشود، زیرا در غیراینصورت باعث بدبینی مردم به نظام می شوند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور وجود دارد، گفت: مردم کشور ایران علی رغم این مشکلات نیز هیچ گلایه ای از نظام ندارند، زیرا می دانند این مشکلات به نبود مدیریت قوی بر می گردد و به اصل نظام هیچ ارتباطی ندارد.

فرزانه اظهار داشت: در انتخابات پیش رو نیز مردم همیشه هر دوره با شور و شوق بیشتر حضور پیدا خواهند کرد تا توطئه های دشمن را نیز همچون همیشه نقش برآب کنند.

 

انتهای پیام/ آیناز قربانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک