یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۰۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ساعت ۱۱:۲۷
سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی:

حضور مردم در انتخابات، مهر تایید و حمایت از نظام و رهبری است

محمد عوض زاده گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای می تواند بار دیگر مهر تایید حمایت از نظام و رهبری باشد و دشمنان قسم خورده این نظام عزیز را سرخورده و مایوس کند.
حضور مردم در انتخابات، مهر تایید و حمایت از نظام و رهبری است,

محمد عوض زاده، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان اظهار داشت: در مقطع حساس فعلی، انتخابات یکی ازمولفه های مهم تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با توجه جدی به مبحث جمهوریت و برگزاری انتخابات در 12 فروردین 1358 با رآی اکثریت مردم ایران اسلامی تایید شد.

وی ادامه داد: در انتخاب افراد باید بدون توجه به گرایش های سیاسی، توجه به تعهد، تخصص، مردمی بودن و استکبار ستیزی کاندیدا توجه کرد.

عوض زاده اضافه کرد: در شرایط فعلی کشور که مشکلات فراوان اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان گریبان گیر نظام شده، کاندیداها باید برنامه محور باشند و برنامه های روشن و مشخص در زمانبندی مناسب برای رفع مشکلات اقتصادی داشته باشند. 

وی تاکید کرد: در وضعیت فعلی کشور، فردی معتدل برای تعامل با جهان در چهارچوب قانون اساسی و سیاست های نظام که توسط مقام معظم رهبری ترسیم شده است، بسیار حائز اهمیت و مناسب است. 

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یادآور شد: حضورگسترده مردم درپای صندوق های رای به ویژه در انتخابات 28 خرداد 1400 که انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانهای محلی شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند بار دیگر مهر تایید حمایت از نظام و رهبری باشد و دشمنان قسم خورده ی این نظام را سرخورده و مایوس کند.

عوض زاده افزود: گرچه مردم مشکلات اقتصادی دارند، اما هیچ گاه حاضر به تضعیف نظام نیستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دولتی که با پشتوانه اکثریت مردم انتخاب شود و امور کشور را بدست بگیرد، می تواند برنامه ها و گام های محکم و بلند برای رفع مشکلات کشور و مردم بردارد.

وی گفت: وظیفه مسئولان برگزاری انتخابات، اعم از مجریان و ناظران این است که زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند و با صیانت از تک تک آرای مردم اعتماد مردم را به نظام فراهم کنند.

عوض زاده تصریح کرد: در استان خراسان شمالی بین تمام ارکان مسئولان وحدت و همدلی برقرار است و همین امر باعث اعتماد مردم به مدیران استان شده و یکی از راه های حضور حداکثری مردم در انتخابات اعتماد آنها به مدیران و مجریان است که باعث تقویت هر چه بیشتر انتخابات خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه حضور نیافتن مردم در پای صندوق های رای در مرحله اول به ضرر خود مردم است، اظهار داشت: به هر اندازه حضور مردم در پای صندوق های رای کم رنگ شود، باعث خواهد شد که افراد ضعیف روی کار بیایند.

وی گفت: با توجه به اینکه نظام مقدس ایران به پشتوانه مردم و رای حداکثری آنها روی کار آمده، حضور کم رنگ مردم در انتخابات باعث خوشحالی دشمنان قسم خورده انقلاب خواهد شد.

وی ادامه داد: با شناختی که از مردم ایران اسلامی و خراسان شمالی که مرزنشینان و مرزبانان غیور، اقوام مختلف اعم از کرمانج، ترک، فارس، ترکمن و تات وجود دارد، همیشه ثابت کرده اند که در مواقع مختلف برای حمایت از نظام به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفته اند و در میادین مختلف حضور حداکثری داشته اند.

عوض زاده عنوان کرد: مردم بار دیگر در 28 خرداد 1400 با حضور دشمن کش خود و انتخاب افراد صالح، خدمتگزار، متعهد و متخصص، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که با خون هزاران شهید والا مقام، امروزه خار چشم بد خواهان و مستکبرین شده را تقویت و حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/ معصومه سادات علوی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک