سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ساعت ۱۰:۱۲
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان عنوان کرد:

پلمب ۲۱۲ واحد صنفی در شیروان طی سال ۹۹/ معدوم سازی ۱۱ هزار کیلوگرم غذای غیر استاندارد

سیده معصومه هاشمی گفت: طی بازدیدهای انجام شده در این مدت 212 مورد مرکز و امکنه پلمب، 382 مورد اخطاریه صادر، 205 مورد پرونده به مراجع قضایی ارجاع و 11 هزار و 55 کیلوگرم مواد غذایی غیر استاندارد نیز معدوم شد.
پلمب 212 واحد صنفی در شیروان طی سال ۹۹/ معدوم سازی 11 هزار کیلوگرم غذای غیر استاندارد,

سیده معصومه هاشمی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار شیروان اظهار داشت: طی سال گذشته بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان شیروان 24 هزار و 102 مورد بازدید از مراكز تهيه و توزيع مواد غذایی و اماكن عمومی انجام دادند.

وی با اشاره به این که بازدیدهای انجام شده به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی بود، گفت: علاوه بر این یک هزار و 898 مورد نیز به صورت بازدیدهای مشترک با همکاری ادارات از جمله صمت، تعزیرات و فرمانداری انجام شد.

هاشمی اضافه کرد: طی بازدیدهای انجام شده در این مدت 212 مورد مرکز و امکنه پلمب، 382 مورد اخطاریه صادر، 205 مورد پرونده به مراجع قضایی ارجاع و 11 هزار و 55 کیلوگرم مواد غذایی غیر استاندارد نیز معدوم شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین تعداد 6 مرحله مانور نظارتی به منظور بررسی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری بسیج و هلال احمر انجام شد که در اجرای این مانورها از 3 هزار و 92 مورد مرکز و امکنه بازدید به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: از مردم تقاضا داریم از حضور در مکان های شلوغ و سرپوشیده که تهویه مناسبی ندارند اجتناب و فاصله فیزیکی را رعایت کنند و از سفرهای غیر ضرور، حضور در مکان های پرتردد، مهمانی ها و دورهمی ها بپرهیزند.

انتهای پیام/ حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر